Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kā no seksa “atkratīties”

sestdiena, 24. marts (2012)   

Tu esi tik kaislīgs, bet es gribu izgulēties… Brīdī, kad drauds ar galvas sāpēm vairs nestrādā, jāķeras pie citiem ieročiem.“Jebkura atruna no seksa, tiek uzskatīta par personīgu aizvainojumu.”


 ”Dārgumiņ, man iesnas”- mēģinājums atkratīties no orālā seksa. Citos gadījumos pilnīgi bezjēdzīgi.


 Mīļumiņ, man ir mēnešreizes!” Protams, tev ir jābūt izglītotākai kā viņam un jānolasa papildus lekcija par higiēniskajiem apsvērumiem mīlēšanās laikā. Nepalīdzēs, ja viņš zina, ka tev mēnešreizes paredzētas citā laikā.


Ja vīrietis piedāvā seksu, bet sievietei negribas, tad var pateikt, ka ir sākušās mēnešreizes. Paskaidrot vīrietim, ka mēnešreižu laikā var ievadīt kādus netīrumus un var rasties iekaisums, un ja viņš patiešām Jūs mīl, tad nespiedīs.


 Zini, es labprāt ar tevi mīlētos, bet tie erotiskie sapņi, kas mani pēc tam mocīs... Pie tam pacenties viņam izstāstīt, ka tur būs grupveida sekss ar futbolkomandu. Cerams, ka klausītājs nav pārāk greizsirdīgs.


Zini, tavs loceklis mani biedē! Tas nobiedēs manas olnīcas, tajās vēl olšūnas aug! Nepalīdzēs, ja viņam tavas olšūnas neinteresē.

Mazliet uzgaidi, es gribētu parunāt ar savu māti. Uzskatu, ka vajadzētu pakonsultēties par jaunām seksa pozām. – galīgi nestrādās, ja viņš nekomplekso par tavu atklātību pret viņa māti.


Noskatīsimies ziņas – un aizmiedz. Ja viņš nav maita, gan ļaus izgulēties.


Mīļum, man uzpūties vēders! Parasti nostrādājot.

Iededzini vīraku vai pārāk aromatizētu sveci. Seksa nebūs. Tikai miegs arī. Un nestrādās, ja vīrietim būs iesnas.


Klau – tuvējā krodziņā rāda ... spēli! Ja viņu interesē sports – tu būsi otrajā vietā.


Maināmies lomām! Atraugājies, kasi kājstarpi, šņurkājies un izpaud sevi visās sava vīrieša “labākajās” izpausmēs. Rezultāts – neprognozējams.

 

Bet varbūt vienkārši viņam pasaki, ka tev nāk miegs un var jau pamosties 30 minūtes ātrāk un nodarboties ar lielisku rīta seksu!

Komentārs par rakstu: Kā no seksa “atkratīties”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!