Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sieviete un orgasms

pirmdiena, 22. marts (2010)   

Nezinu nevienu cilvēku, kurš nebūtu dzirdējis apgalvojumu, ka visas sievietes tēlo orgasmu. Bet vai tā ir absolūta un nemainīga patiesība? Jā, tā ir patiesība, jo gandrīz katra sieviete ir reizi dzīvē tēlojusi orgasmu. Bet kāpēc viņas tā dara? Orgasma imitācijai var būt simts un viens iemesls un neviens tajā nav jāvaino. Bieži vien tas notiek labāko nodomu vārdā – lai neapbēdinātu partneri vai ļautu tam ātrāk beigt. Daudzas sievietes apgalvo, ka viņu partneri negūst pilnvērtīgu baudījumu, ja sieviete nav sasniegusi orgasmu. Bet ko darīt, ja sieviete ir nodzinusies kā suns pa diviem darbiem, seksu gribās, bet jūt, ka orgasms jau aizgājis gulēt? Tādejādi nekas cits jau neatliek kā notēlot orgasmu.

 


Ir arī sievietes, kuras nemaz necenšas sasniegt orgasmu, viņām sekss ir iespēja būt kopā ar savu partneri. Tikai... Vai vīrietim šāda attieksme ir saistoša? Šī apsvēruma dēļ, tādas sievietes arī tēlo orgasmu. Un ko teiktu pats vīrietis, ja to viņam atklātu?
Ir arī sievietes, kas neizjūt orgasmu. Iemesli tam ir dažādi, tādēļ – katrs šāds gadījums ir individuāls. Tam par iemeslu var būt fizioloģiskas problēmas, tik pat labi morālas. Jebkurā gadījumā abiem partneriem ir jādomā kā atrisināt šo situāciju un te var līdzēt tikai godīgums un atklātība. Katra sieviete reaģē savādāk uz glāstiem, varbūt orgasma trūkums ir reakcija uz nepietiekamu priekšspēli, varbūt vairāk jāstimulē klitors? Ja sarunas, eksperimenti nelīdz, tomēr būtu jādodas pie speciālista.

 


Vēl nedrīkstētu aizmirst pašu banālāko iemeslu – intereses zudumu. “Ar seksu nodarbojos, jo partneris to vēlas, diemžēl nekas cits neatliek kā tēlot sajūsmu, baudījumu un orgasmu”. Ciniski, bet, vai tā nav abu partneru problēma, ko var atrisināt runājot? Un vai te nebūtu vietā teiciens, ka viena pagale nedeg?

 


Ja vīrietis uzcītīgi “piestrādā” pie tā, lai sievietei 100% rodas orgasms, viņš rada situāciju, ka sievietei rodas vainas sajūta, ne orgasms. Sieviete baidās no partnera reakcijas, ja viņa atklās, ka viss nav gluži tā kā partneris ir iedomājies. Sieviete nevēlas, lai partneris justos vainīgs pie tā, kur tā vaina nemaz nav. Bieži vien orgasma trūkumam ir prozaiski iemesli – nogurums, rutīna, bērns, kas guļ vecāku guļamistabā. Jāuzzina cēloņi un tie jānovērš.
 

 

Tik pat labi par iemeslu orgasma trūkumam var būt veselības problēmas. Tādos gadījumos sieviete var izvēlēties imitēt orgasmu, lai viss ātrāk beigtos. Dažreiz orgasms var būt nepatīkams un izraisīt sāpīgas izjūtas. Tā ir nopietna problēma un sievieti nevar vainot orgasma tēlošanā. Bieži notiek tā, ka sieviete izvēlas labāk apmierināt sevi pati un gūt baudījumu no saviem glāstiem. Vai tas neliek aizdomāties, ka arī šo situāciju varētu atrisināt uzzinot apslēpto?

 


Tātad – ko darīt, ja rodas aizdomas, ka partnere imitē orgasmu? Runājiet par to. Varbūt viņa pati ieteiks kā jums rīkoties, kā jums uzvesties un ko darīt, lai baudījums būtu patiess. Nedusmojoties, jo dusmas nepalīdzēs. Novērtējiet, ja sieviete jums atklāj, ka ir tēlojusi orgasmu. Svarīgi ir kopā atrisināt šo problēmu.

 


Sievietes tēlo orgasmu. Cīņa ar to ir bezjēdzīga. Bet tajā pašā laikā ir svarīgi uzzināt kādi patiesībā ir šādas rīcības iemesli un jāmēģina tie novērst. Neapvainojiet partneri nodevībā, jo tā nav nodevība patiesībā, bet vēlme izrādīt savu mīlestību un kaisli, lai cik jocīgi tas neskanētu.
 

Komentārs par rakstu: Sieviete un orgasms

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!