Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sekss mājas aptieciņā

piektdiena, 26. marts (2010)   

Sekss ir iespēja sagādāt un izbaudīt sev un partnerim absolūtu baudījumu. Bet... Bet, ja mēs atmetam liriku un romantiku, ko sev nes līdzi mīlēšanās, atstājot tikai pliku dzimumaktu, izrādīsies, ka tas ir sasodīti veselīgs, jo labvēlīgi iespaido mūsu psihisko un fizisko veselību.
 

Sekss labākais ierocis pret stresu

 

Stress ir neizbēgama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Viens no labākiem līdzekļiem kā cīnīties ar to ir regulārs, aktīvs un kvalitatīvs sekss. Pētnieki ir noskaidrojuši, ka pēc orgasma izjūtam mieru un aizmirstam par saviem uztraukumiem. Sekss palīdzot pret bezmiegu, uzlabojot omu, pašsajūtu un palīdzot ātrāk uzveikt stresa situācijas.

 


Sekss – lieliska diēta un patīkams sports


Vēl joprojām esot aktuāla franču diēta: “Trīs reizes dienā sekss, vakarā kēkss, ja nepalīdz, atsakieties no miltu produktiem”. Aktīvs sekss ļauj patērēt apmēram 300-400 kalorijas (~vienā ēdienreizē uzņemto kaloriju daudzums). Un, ja jau jūs jau kuro mēnesi mēģiniet atbrīvoties no sava liekā smaguma, bet nekādi nevarat piespiest sevi vingrot, sekss varētu būt lieliska alternatīva garlaicīgajai vingrošanai. Visticamāk rezultāts būs līdzvērtīgs, bet emocionāli nesalīdzināms.

 


Sekss smukuma taisītājs


Kaislīga, aktīva, baudpilna mīlēšanās lieliski atspoguļojas sejas ādas kvalitātē, piepilda ar laimes un prieka izjūtām. Sekss nostiprina imūnsistēmu, veicina ādas atjaunošanos un iedarbojas kā antidepresants. Tieši tas ir iemesls, kāpēc sievietes, kurām ir regulārs un labs sekss, staro kā tikko no SPA pārbraukušas. Vai nevajadzētu par to pārliecināties?
 

 

Sekss – mājas dakteris
 

Viens no labākajiem profilakses līdzekļiem cīņā ar sirds slimībām, izrādās, esot regulāra dzimumdzīve, jo uzbudinājumā pieaug testosterona un estragēnu līmenis asinīs, kas palīdz nostiprināt kaulus un uzlabo asinsriti, tādejādi kavējot sirds slimību rašanos. Un arī vecumvecais aizbildinājums – sāpoša galva - ir pilnīgas muļķības, vajag tikai sevi pārvarēt, mīlēties un galvas sāpes pāries kā nebijušas, jo orgasma laikā izdalās hormoni, kas likvidē visas nepatīkamās izjūtas. Tā kā, ja sāp galva, nevajag dzert pretsāpju tabletes, bet gan mīlēties.

 

Protams, šeit aprakstītais ir teorija un katram sekss sagādā pavisam citādākas un savādākas izjūtas. Ja jums ir problēmas ar veselību, emocionālo stāvokli, neārstējiet to tikai ar seksa palīdzību, noteikti aizejiet līdz dakterim. Bet nevajag aizmirst to, ka sekss ir lielisks profilakses līdzeklis, lai cīnītos ar daudziem fizisku un psihisku problēmu cēloņiem.

Komentārs par rakstu: Sekss mājas aptieciņā

heui
27.03.2010 22:57:52
patiesībā labais topiks. Šito es sievai parādīšu, ja teiks, ka galva sāp :D
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!