Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vakara vadītājs, DJ - Raimonds Dunke

Reizes skatīts: 7193
Vakara vadītājs, DJ - Raimonds Dunke
Vakara vadītājs, DJ - Raimonds Dunke
Vakara vadītājs, DJ - Raimonds Dunke

Apraksts


Pasākumu vadīšana, kāzas, sporta spēles, ziemassvētku balles, ziemassvētku vecītis, jubilejas bērniem un pieaugušajiem. Tas viss ir tikai neliela daļa no tā, kas līdz šim ir darīts un tiks darīts arī turpmāk.

 

Mana pieredze ar pasākumu rīkošanu un vadīšanu pavisam noteikti nesākās nejauši. Viss sākās jau deviņdasmito sākumā, kad kopā ar vecākiem rosījos Liepājas Dzintara aizskatuvē, vēlāk mana interese par pasākumu organizēšanu tikai palielinājās. Kā pirmais izaicinājums nāca labdarības akcijas "No drauga draugam" rīkošana, producēšana un attīstīšana. Piecus gadus pēc kārtas akcijas lielkoncerts pulcēja iemīļotus Latvijas mūziķus un tika vākti ziedojumu BKUS nodaļu labiekārtošanai. Sapratis, ka pasākumus patīk ne tikai organizēt, bet arī vadīt, paņēmu mikrofonu savās rokās un nostājos pasākumu epicentrā. Lielākais pasākums, ko esmu vadījis bija Pasaules kausa superfināls ielu vingrošanā, kas 2013.gada decembrī norisinājās Lužņiku stadionā, Maskavā un pulcēja vairāk kā 3000 apmeklētāju.

 

Mans galvenais mērķis un vēlme vadot pasākumus ir tāds, lai nav vienaldzīgo un malās sēdētāju. Svarīgi, lai visi pasākuma apmeklētāji un viesi paliek apmierināti ar notiekošo. Galvenais, lai ar jums esam visu līdz galam izrunājuši un nonākuši pie kopsaucēja, lai viss ir kā nākas.

 

Liela manas dzīves kaislība ir mūzika. Ja pasākumam ir nepieciešams arī muzikālais noformējums, tad ar klientiem izrunājot detaļas, vienmēr nonākam pie kopsaucēja. 

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Raimonds Dunke

Viesu grāmata

Prem
29.10.2015 18:03:23
No qusioetn this is the place to get this info, thanks y'all. http://jykcycnfuom.com [url=http://htjvmmtx.com]htjvmmtx[/url] [link=http://fcijtof.com]fcijtof[/link]
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!