Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Grupa Slīpētie Blēži

Reizes skatīts: 8121
Grupa Slīpētie Blēži
Grupa Slīpētie Blēži
Grupa Slīpētie Blēži

Apraksts


Viegli skarbi romantiski roķīgie „Slīpētie Blēži” no Ķemeriem.

Dzīvā sastāva grupa, kura tautās zināmiem gabaliem piešķir enerģētiskāku skanējumu. Darbojas četri pieredzējuši mūziķi - dziedātājs, riteņbraucējs un akustiskās ģitāras spēlētājs Artūrs; elektriskās ģitāras spēlētājs un piebalsu dziedātājs Roberts, kurš reti kad izlaiž no rokām ģitāru; basģitārists, aktieris, piebalsu dziedātājs un vienkārši labs cilvēks Mārtiņš; bundzinieks un kurators Jānis.

 

„Slīpētie Blēži” izpilda latviešu un ārzemju populāro gabalu kaverversijas. No Jauna Mēness, Labvēlīgā Tipa un Dzelzs Vilka līdz Snow Patrol, Stereophonics un U2, no Raimonda Paula, Klaidoņa un Imanta Kalniņa līdz The Hobos, Z-Scars un Donam, repertuāru var iepriekš saskaņot, bet grupa pārsvarā spēlē dziesmas, kuras pašiem patīk, līdz ar to klausītājam lielāks prieks dzirdēt dziesmas, ko spēlē ar atdevi.

 

„Slīpētie Blēži” spēlē ballēs  un jautros pasākumos –  kāzās, dzimšanas dienās, vecpuišu ballēs, Jaungada, Vecgada, Ziemassvētku un tā tā tālāk un tā joprojām, ja ļoti vajag, varam spēlēt arī bērēs, tas vēl nav darīts. Grupa ir atvērta interesantām un nestandarta idejām, un to risinājumiem. Braucam uz jebkuru Latvijas vai Pasaules nostūri, kur mūs aicina; varam spēlēt kādā mazā jaukā pagrabiņā vai viesu mājā, varam spēlēt futbola laukumā uz lielas skatuves, tehniski un loģistiski esam nodrošināti, viss ir iespējams, runājams un sarunājams. 

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Jānis Puzaks
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26208526
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!