Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Nabīte Kempings ,viesu nams

Reizes skatīts: 23145

Kontaktinformācija

  • Novads: Kuldīgas (bij.Kuldīgas rajons)
  • Adrese: "Nabīte", Padures pag., Kuldīgas novads
  • Kontaktpersona: Inese

Viesu grāmata

Guntis
19.05.2018 12:12:10
Pirms došanās uz kempingu svinēt Līgo svētkus ar ģimeni uz šo kempingu, biju arī izlasījis daudz negatīvu komentāru. Pilnīgas muļķības!!! Viena no skaistākajām vietām, kuru esam apmeklējuši. Attieksme super. Svētku organizēšana perfekta. Paldies un veiksmi saimniekiem.
Anita
10.08.2017 08:38:15
Nu es gan neteikšu, ka kempinga Nabītes saimnieki būtu bijuši nelaipni. Nesen biju ar ekskursijās grupu no Rīgas pensionāru biedrības un tikām uzņemti ļoti laipni. Ir vakariņas piedāvātas,ir brokastis piedāvātas Un viss bija tik garšīgs!!!! Laipna apkalpošana!! Nezinu nezinu ko tādas domas? Nu ja!! Ir dažādi cilvēki ,kam nekur nav labi, lai kā tur būtu nebūs ar neko apmierināts.....Es personīgi ,ja būs iespēja vēl tur labprāt aizbrauktu Un saviem draugiem ieteiktu tur aizbraukt. Lai veiksme, veselība un visu to skaisto ko vien var novēlēt visiem kempinga Nabītes personālam. Ar cieņu. Anita.
Taiga
01.06.2017 17:38:25
Esam bijuši visa ģimene kādas trīs reizes, ļoti jauka uzņemšana un laipni saimnieki un galvenais bērniem ir ko darīt, kā arī var savu mājdzīvnieku ņemt līdz. Cenas arī draudzīgas. Noteikti brauksim atlkal...
Gunta
12.08.2016 19:07:30
Super.Vakar atgriezāmies no izbrauciena, lai apskatītu jauko Kurzemi. Pārnakšņojām kempingā, lieliski. Visi jauki,smaidīgi un laipni. Guvām patiešām jaukas un pozitīvas emocijas. Visiem bija ko darīt- gan lieliem, gan maziem...un pats galvenais- cenas ļoooti draudzīgas un atbilstošas pakalpojumam. Gan jau kādrezi iegriezīsimies atkal! Un vēlreiz- paldies par silto uzņemšanu. LAI JUMS VEICAS! Gunta ar ģimeni un draugiem.
gunars
25.05.2016 09:50:06
Varbūt esiet ievērojuši ka kašķīgi cilvēki savas negatīvās atsauksmes ierakstīs vienmēr bet pateicības par tiešām labu apkalpošanu ļoti reti, to mēs uzskatām kā pašu par sevi saprotamu. Tādi nu mēs cilvēki esam. Katru vasaru vismaz 5 reizes apmeklēju kempingu ,,Nabīte,,.Apstājos tur arī tad, ja makšķerēt braucu uz citām vietām tuvumā. Nevajadzētu aizmirst ka šis nav 5zvaigžņu hotelis.Uzskatu ka serviss ir 100% atbilstošs cenai,un pat vēl labāks.Ja kādam tiešām interesē sīkāka informācija variet man pazvanīt 29193436. Lai nedomātu ka esmu vietējais varu uzreiz pateikt ka dzīvoju Ādažos
Anna
09.05.2016 00:40:55
Braucam gan ar ģimeni, gan ar draugiem kartu gadu..esam bijuši arī ar darba kolektīvu...kurš nebija nekāds mazais. Super, viss patika! Mums pat piedāvāja čekā ievadīt rekvizītus, tā kā nezinu, kur Jums tā nepaveicies...Lai tikai visur būtu tādi saimnieki un tik kopta vieta kā šī! Tā vien gribas tur aizbraukt atkal un atkal!Starpcitu, tur var smelties ļoti pozitīvu un labu enerģiju! p.s. tikai neaizvediet savu slikto! Iesaku!!!!
Veiko
27.06.2015 14:13:39
Izlasīju visus komentārus un izlēmu, ka uz šo kempingu nebraukšu. Biju nodomājis šovasar pārmaiņu pēc aizbraukt julijā pie Nabas ezera, jo tur vēl neesmu nakad viesojies, bet pēc secinājumiem no komentāriem labāk došos citur, neglaimojoši vārdi veltīti saimniecei, tātad jābūt uzmanīgam.
ieva
25.08.2014 14:24:57
Lasot iepriekšējos komentārus tā vien šķiet, ka iespējams dažkārt darbojies princips "kā Tu pret mani, tā es pret Tevi". Mēs šajā vietā pavadījām brīnišķīgas brīvdienas gan vietas ziņā, gan saimnieku attieksmes ziņā!!! Vienmēr jau būs kāds kuram kā teicienā "vienam patīk māte, otram meita, trešam kleita ;)". Lai saimniekiem viss izdodas un tiem kuriem nepatīk, lai taču izvēlas citu vietu;)
antra
18.07.2014 11:34:32
saimniece tik tiešām ļoti nejauka,vairāk tur nemūžam nebrauksim. Kad dod naudu tad viss labi,nākamajā rītā attieksme tāda( jūs vēl neesat aizvākušies?)
Iveta
13.10.2012 12:00:33
Bruno es tevi mīlu
Bruno
21.09.2012 19:04:03
Biju šajā kempingā vasarā un man viss patika.Liekas ka visi pārējie bijuši citā kempingā Ezers,saule, meitenes ....
Juris
17.09.2012 21:39:54
nju sheit Saulceriitei taisniba ir gan. Una tad sheit tev vienkarshi paveicas. Musu darba kolektivam ar nepaveicas. Samaksajam lielu naudu pari 4000 Ls. Bet saimniece vel no musu kolegiem plesa par mashinu novietoshanu un pr dusham. Vakara vel baidija dezhureja pie dusham nelaida kamer nebija 1 Ls samaksats. Turklat par iekaseto naudu ceku neizsniedza. ka musu vadiba nakosha diena zvanija jautaja saimniece atvainojas redz kases aparats remonta. Xi kases aparats ka staveja pie letes ta staveja visas dienas. Turklat labak edinashanas firmu izveleties pashi. Saimnieces piedavatie atveda edamo edamu bet saimniece tik skopa bija visiem maizi uzlika tikai pa pusshkelitei. Vieta tiesham kolasa Una. Bet saimniece laipa tikai tad kad atbraucat norunat par pasakumu. kad naudu esat samaksajushi tad gan kashkiga.
Una
03.08.2012 09:57:54
Šis viss izklausās reāli "uzpūst"! Esmu kempingā bijusi gan ar darba kolektīvu, gan personīgi ar ģimeni.Nekādu problēmu. Cenas- draudzīgas, saimnieki-laipni, vieta- kolosāla! Iesaku un neklausiet, kā tajā teicienā- "Viena tante teica..."!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!