Ceturtdiena, 29. Septembris, 2022
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dālderi Atpūtas komplekss

Reizes skatīts: 29305
Dālderi Atpūtas komplekss
Dālderi Atpūtas komplekss
Dālderi Atpūtas komplekss
Dālderi Atpūtas komplekss
Dālderi Atpūtas komplekss
Dālderi Atpūtas komplekss
Dālderi Atpūtas komplekss
Video
Karte

Apraksts


Unikāls atpūtas komplekss, vienlaikus piedāvā mednieku māju, laivu bāzi un kinoloģisko mācību centru. Trīs atsevišķi biznesi. Katrs ar savām pievienotajām vērtībām.Atrodas tepat netālu no Rīgas-Babītes pagastā. Mednieku mājā ir svinību zāle līdz 30 viesiem, guļvietas, pirts un garšīga virtuve. Tieši tāda mednieku māja, kādu atceraties no veco laiku fotogrāfijām.Meža ielokā prom no civilizācijas.

 

Mežs apkārt ar iespēju sēņot, ogot un baudīt dabu. Medību mājas teritorijā var rīkot sporta spēles un svinēt svētkus brīvā dabā. Savukārt laivu bāze „Dālderi” piedāvā nomāt laivas dabas liegumā Babītes ezers: makšķerēšanai, ūdensputnu medībām un ezera apskatei. Atrodas 500 metrus no medību mājas „Dālderi”. Babītes ezers ir bagāts ar līņiem, karūsām un līdakām. Laivu skaits ir vairāk kā 50. Rets piedāvājums ir -KINOLOĢISKAIS MĀCĪBU CENTRS „DĀLDERI” Kinoloģiskais mācību centrs „Dālderi” atrodas blakus medību mājai „Dālderi”.

 

Mācību centrs piedāvā medniekiem medību suņu turētājiem meža cūkas 4 ha aplokā, jenotsuni mākslīgajā alā šķirnes medību suņu apmācībai. Šeit ir vieta suņu izstāžu organizēšanai brīvā dabā. Viss komplekss Dālderi ir profesionāli izveidots noteiktai auditorijai un interesentiem, un Tu vari kļūt par tādu! Pievienojies!

Kontaktinformācija

  • Novads: Babītes (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Benūžu-Dāvji, Babītes nov., Rīgas raj.
  • Kontaktpersona: Aigars

Viesu grāmata

Atpūtniece
18.08.2010 08:02:40
Vieta ir vienkārši pasakaina. Viesu nams ir ar savu odziņu, ne tā kā vairums viesu namu, kā arī cena ir pieņemama. Iesaku šo viesu namu!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!