Otrdiena, 20. Oktobris, 2020
Leonīda, Leonīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Gungas Atpūtas komplekss

Reizes skatīts: 46937
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Gungas Atpūtas komplekss
Video
Karte

Apraksts


Gungas - lauku mājas svētkiem ,atpūtai un semināriem. Īstas latviešu lielsaimnieku mājas, tā varētu nosaukt šo visu godību. Godības Gungās ir pārpārēm. Tepat Ādažu novadā Rīgas tuvumā, bet lauku gars un mentalitāte saglabāta un ieausta katrā segas dzijas pavedienā. Gungas ir iecienīta kāzu vieta skaistās apkārtnes, lieliskā servisa un sirsnīgās atmosfēras dēļ.

 

Klusums un miers, ezers blakus. Dūņezera atspulgā var saredzēt sešas senās guļbūves. Lielā Godu māja var uzņemt 80 cilvēku lielu saimi. Mazajās guļbūvēs ir labiekārtoti 17 divvietīgi numuriņi 40 personām, un papildus gultas vietas visiem ciemiņiem. Šajā kompleksā ļoti organiski saplūst senais ar mūsdienīgo. Tie viens otram netraucē. Katra detaļa ir latviskā garā, pārdomāta. Un varbūt tieši tas ir pievilkšanas spēks šai lauku sētai. Ceļot godā seno, bet neatsakoties no komforta.

Pastaigājot no vienas ēkas uz otru, sajutīsiet maģisko senlatviešu gudrību un spēku, kas iemājo šajās mājās. Tuvojas vasara! Piesakieties laicīgi, tāpat kā senlatvieši, kas ratus kala jau ziemā! „Gungas” var uzņemt līdz 150 viesiem un izguldīt līdz 80 personām. „Gungas” ir iecienīta kāzu svinību vieta, uzņēmumu pasākumu un svinību rīkošanai.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ādažu (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Gungas, Ādaži, Ādažu pagasts, Ādažu novads
  • Kontaktpersona: Irēna
  • Mājas lapa: http://www.gungas.lv
  • Tel.: +371 29482255; 28334412
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Nana
02.05.2011 23:21:48
Mums tur bija kāzas. Vieta fantastiska. Pirmo reizi turp aizbraucot apskatīt vietu, šķita, ka laiks apstājas un tas, ka tobrīd bija darba laiks vairs nešķita svarīgi. Pilnīgs miers, izteikti latviskā vide. Tu un daba. Vienīgi Irēna ir izteikts garstāvokļa cilvēks. Ja ir bišku lielāks kontakts ar viņu, tad brīžiem rokas var nolaisties, bet citādi baigi forši. Tā kā mums kāzas bija sestdien, svētdien, tad nakts jaunlaulātajiem no svētdienas uz pirmdienu bija dāvana no Gungām. Tas arī bija jauki. Aizvada viesus, pasēdi ar vedējiem un paliec mierīgi lauku idillē nevienu netraucēts, nesastapdamies uzreiz ar mašīnu gūzmām, u.c. pilsētu labumiem... Viss komplekss mums diviem.
Es.
08.04.2011 14:49:30
Varat lūdzu pateikt aptuvenās cenas apm.50 cilvēkiem-jauniešiem. Guļvietas vairāk vai mazāk nav nepieciešamas.
Brat2
27.03.2010 00:12:07
Biju ar meiteni kopā,mums abiem bija labi
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!