Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Lāzberģa muiža ,viesu nams -vieta atpūtai

Reizes skatīts: 16199

Kontaktinformācija

  • Novads: Alūksnes (bij.Alūksnes rajons)
  • Adrese: Muižnieki, Jaunalūksnes pagasts, Alūksnes novads, Latvija, LV-4350
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vel viens vīlies
05.06.2022 16:43:21
Noorganizēju arpūtas pasākumu draugiem, biju spiests aiz kauna zemē līst. Pilnīgi piekrītu visiem iepriekš rakstītajiem komentāriem. Vieta skaista, bet diemžēl viesu nams tiek izīrēts ar visu saimnieku, kurš visu laiku ložnā traucējot pilnvērtīgi atpūsties. Viesu namā pieklibo arī tīrība. Par šo naudu var atrast labākus viesu namus. Lai nesabojātu brīvdienas - šo viesu namu izvēlēties nedrīkst!!!!!
Mareks
26.07.2021 11:17:19
Slāvu komendante atsit jebkādu vēlmi te vēl atbraukt otrreiz. Stallī pie cūkām viņa iederās, bet ne jau apsaimniekot kempingu un apkalpot klientus. Cenas viņu cenu lapā nav īstas - reāli prasa vairāk. Laivas sūdīgas un izjātas.
Gunita
24.09.2018 08:33:16
Pilnīgi līdzīga pieredze. Ar saimnieku vienojāmies par nomas maksu- 2dienas -800 eur. Tiklīdz sākām jau kārtot zāli, viņš sāka prasīt vēl naudu. Stāstu par dvieļiem laikam visi noklausās. Lai tik liktu mūs mierā, samaksājām 800 eur vietā 1100, bet viņš jau neapstājas. Viesiem, par kuru guļvietām bijām samaksājuši, vienam noplēsa 60 eur, bet otriem-30, ciemiņam, kurš uzkāpa uz laipas, arī prasīja naudu. Vislielākais murgs sākās otrā kāzu dienā, kad no rīta 10 viņš ieradās un paprasīja, cikos mēs izvāksimies, jo ēku jau izīrējis 20 cilvēkiem. Sākām izvākties, bet tad viņš atgriezās un sāka apmelot, ka mēs neesam viņam vēl visu samaksājuši. Punktu pielika tas, ka viņš jaunlaulātajiem paziņoja, ka laukā laiks esot slikts tāpēc, ka viņi esot cūkas. Neko laime!!! Un tikai par 1100 eur! Nekad, nekad nebrauciet uz šo vietu un brīdiniet draugus, paziņas.
Vīlusies
10.07.2017 11:09:40
Diemžēl sanāca ļoti vilties. Vieta forša, bet potenciāls galīgi netiek izmantots. Saimnieks par visu papildus prasa maksu un ar viesmīlību neizceļas. Par dvieļiem jāiemaksā drošības nauda, jo tos savādāk it kā "inteliģenti cilvēki" savācot. Par briesmīgu padomju laiku laivu paņem 5eur un tikai pēc tam paziņo, ka makšķerēšanai vajadzīga īpaša licence, kuru pie viņa nevar iegādāties. Kad gribam grillēt gaļu, norāda uz izrūsējušu grilu. Kad esam tomēr iekurinājuši ugunskuru, nākamā dienā nepasakot ne labrīt, uzkrīt virsū, ka esam par daudz malku nokurinājuši un drošības naudu par dvieļiem neatdod. Turklāt visa vakara garumā jāklausās, ka neko nevar atpelnīt, cik daudz katra lieta izmaksājusi un ka vēl par savām slimībām. Beigās sapratām, kāpēc it kā pēc skata inteliģenti cilvēki paņem dvieļus, jo arī mums pēc šādas attieksmes gribējās tos paņemt. Saimniekam no sirds iesaku pārdomāt savu uzvedību un kļūt viesmīlīgākam un laipnākam, lai gribētos šajā vietā atgriezties.
aigars
29.07.2014 17:30:40
jauka atputas vietina
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!