Svētdiena, 31. Maijs, 2020
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Krāslavas rajona radošās dvēseles

Reizes skatīts: 6459
Krāslavas rajona radošās dvēseles
Krāslavas rajona radošās dvēseles
Krāslavas rajona radošās dvēseles
Krāslavas rajona radošās dvēseles
Karte

Apraksts


Esot Krāslavas rajonā nevarējām neapciemot vietējās radošās dvēseles, pie kurām var uzzināt un apstātīt daudzas interesantas lietas. Ciemos pabijām pie:

Māklsinieku Maijeru darbnīca- Elita Jakubāne- Olga Jokste- Aleksandrs Andrejevs- Keramiķa Valda Pauliņa darbnīca- Gleznotājs Jevģēnijs Pohoduns- Daiga Lapsa


Esot ciemos pie māksliniekiem Maijeriem iepazināmies ar radošo pāri. Pie viņiem darbnīcā notiek visneparastākie pārveidojumi. Parastie stikla gabali, pārtop par īstiem mākslas darbiem. Arī ikdienišķi trauki un glāzes viņu rokās kļūst par īstiem šedevriem. Pietam te var novērot kā parastās niedres pārtop par mūzikas instrumentiem, vai arī par origināliem vēju zvaniem. Te pēc pasūtījuma ikvienam apmeklētājam izgatavos neatkārtojamas flautas un dažādus grabuļus. Viņu rokdarbus var apskatīt arī dažos mākslas salonos, arī Rīgā, un vietējos gadatirgos. Adrese: Krāslavas novads, Ūdrīšu pagasts.


Lai iepazītos ar vietējo audēju tradīcijām noteikti lietderīgi būs apmeklēt slavenās vietējās audējas Elitu J. un Olgu J. Kuras labprāt izstāstīs audēju noslēpumus, sniegs lieliskus paraugdemonstrējumus un ļaus apmeklētājiem pašiem izmēģināt aušanas procesu. Adrese: Krāslavas novads, Izvalta un Indra


Ciemos pie Aleksandra Andrejeva var apskatīt viņa pīto grozu kolekciju. Klūdziņu pinumi vienmēr ir bijuši pievilcīgi un interesanti, gan kā īsti mākstas darbi, gan kā nelieli suvenīri tuviem cilvēkiem, jo šajos darbos vienmēr ir ielikta daļa dvēseles no mākslinieka. � eit varēs apskatīt labākos Aleksanda Andrejeva klūdziņu pinuma darbus. Adrese: Krāslavas novads, Tartaks.


Keramiķa Valda Pauliņa darbnīcā katrs varēs sajusties kā īsts keramiķis. To verēs panākt pateicoties tam, ka te varēs patstāvīgi izveidot savu podu, sākot no māla mīcīšanas, līdz pat cepļa kurināšanai. Ja paši negribēsiet smērēt rokas, tad vienkārši varēs apskatīt vairākus māla izstrādājumus un iegādāties tos, kuri vislabāk patiks. Adrese: Krāslava, Dūmu iela 8.


Apciemojot gleznotāju Jevģēniju Pohodunu var izjust īstu mākslas atmosfēru. Te varēsiet apskatīt ļoti interesantu mākslas darbu kolekciju, ne mazāk interesanta izrādīsies arī ieroču kolekcija un iespaidīga mājas bibliotēka. Godīgi sakot nedaudz pārsteidza gleznotāja pļāpīgums un tas, ka viņam tik lieliski izdodas ieinteresēt ikvienu apmeklētāju. Pietam, pie viņa ciemos, varēs paņemt rokās otiņu un uz audekla izlikt savas emocijas. Adrese: Krāslavas novada, Kalnieši.


Ar sievieti- mākslinieci varēs iepazīties, ja dosieties ciemos pie Daigas Lapsas. Pie viņas varēs novērtēt visus viņas talantus. Nedz viņas gleznas, nedz keramikas veidojumi, nedz tekstila izstrādājumi neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Adrese:Krāslava, Jeremejeva iela 18.

Kontaktinformācija

  • Novads: Krāslavas (bij.Krāslavas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!