Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

izstāde “Darbs un karjeras iespējas 2009”.

Reizes skatīts: 3092

Apraksts


Ķīpsalā piedāvā “Darbu un karjeras iespējas 2009”


27. un 28. novembrī Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pirmo reizi notiks plaša mēroga nodarbinātības veicināšanas, profesionālās izaugsmes atbalsta un informācijas apmaiņas izstāde “Darbs un karjeras iespējas 2009”.

Pārmaiņu laikos, kad gan bezdarbniekiem un darba meklētājiem, gan darba devējiem un uzņēmējiem ir daudz jautājumu un neskaidrību, izstāde “Darbs un karjeras iespējas 2009” ir vieta, kur saņemt atbildes uz daudziem interesējošiem jautājumiem un gūt skaidrību par pārmaiņu laika iespējām nodarbinātības un karjeras veidošanas iespējām. Izstādes apmeklētājus informēs arī par dažādiem profesionālās apmācības kursiem, izglītības programmām, atbalsta pasākumiem, kā arī varēs saņemt informāciju par reāliem darba piedāvājumiem.

Izstādē piedalīsies NVA, Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls (EURES), Valsts darba inspekcija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Valsts izglītības aģentūra, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Rīgas dome un citas valsts un pašvaldību iestādes. Tāpat izstādē būs pārstāvēta Hipotēku un zemes banka un tādi Latvijas uzņēmumi kā “IMC Latvija”, “IG Konsultācijas”, “LANERI”, “FORTICOM”, “Skrivanek Baltic”, “SIDIC” , “Oriflame”, “Norwex Baltic” un daudzi citi.

Izstādē varēs uzzināt par jaunākajiem nodarbinātības veicināšanas pasākumiem, darbā iekārtošanās iespējām un darba tiesībām Latvijā un ārzemēs, pārmaiņu laika aktuālos piedāvājumus izglītības un profesionālās izaugsmes uzlabošanai, darba iemaņu un profesionālo prasmju atjaunošanai, darba efektivitātes uzlabošanai un turpmākai uzņēmējdarbības attīstīšanai. Būs vairāki uzņēmumi, kas piedāvās veidot pašam savu biznesu un būt noteicējam par savu laiku un naudu, kļūstot par produkcijas izplatītājiem. Tāpat arī tiks piedāvātas vairākas vakances informācijas tehnoloģiju speciālistiem.

NVA un EURES informācija gan darba meklētājiem, gan darba devējiem
NVA stendā, uzrādot pasi un darba devēja apliecinājumu, nepilnu darba laiku nodarbinātie varēs reģistrēties un saņemt profesionālo apmācību kuponu, interesenti saņems karjeras speciālistu konsultācijas, informāciju par bezdarbnieku apmācību, pārkvalifikāciju un kvalifikācijas paaugstināšanu. Darba devēji varēs uzzināt par NVA pasākumiem noteiktām personu grupām, bezdarbnieku apmācību pēc daba devēja pasūtījuma, darba izsaukumu apstiprināšanu un uzņēmumu līgumu saskaņošanu ārzemnieku nodarbināšanai, kā arī par komersantu – darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju – licencēšanu un uzraudzību.
Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica: «Pašreiz ļoti daudziem mūsu valsts iedzīvotājiem ir svarīgi būt informētiem un zinošiem, kādas iespējas pastāv un ko reāli piedāvā darba tirgus. Tāpēc NVA izstādes apmeklētājiem piedāvās plašu informācijas klāstu par iespējām piedalīties dažādos nodarbinātības, sevis izglītošanas un atbalsta pasākumos, jo īpaši uzrunājot darba meklētājus un darba devējus visā Latvijā.»

Savukārt pie EURES konsultantiem būs iespējams gūt informāciju par nodarbinātības iespējām, dzīves un darba apstākļiem, sociālo drošību, nodokļu sistēmu un piedāvātajām vakancēm Eiropas Savienības, Eiropas ekonomiskās zonas (ES/EEZ) valstīs un � veicē. Darba devēji saņems konsultācijas par ES/EEZ valstu un � veices pilsoņu nodarbinātību, darbinieku piesaisti un vakanču reģistrēšanu. Izstādes apmeklētāji iepazīstinās arī ar Eiropas Darba mobilitātes portālu un tā pielietojumu.

Informēs par atbalsta programmām topošajiem uzņēmējiem
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) stendā būs pieejama informācija par atbalsta iespējām topošajiem un esošajiem uzņēmumiem, tai skaitā par “Biznesa inkubatoru”, “Motivācijas programmu”, kā arī par citām LIAA piedāvātajām iespējām.

Savukārt “Hipotēku banka” prezentēs atbalsta programmu, kas paredz kompleksu atbalstu biznesa uzsācējiem un jaundibinātajiem komersantiem, t. i., konsultācijas, apmācības un finansējumu aizdevumu un grantu veidā sava biznesa uzsākšanai un attīstīšanai. � eit varēs uzzināt par programmas nosacījumiem un nepieciešamajiem dokumentiem.

Būs plašs izglītojošo kursu un semināru piedāvājums
Izstādē piedalīsies vadošie mācību uzņēmumi (“Buts”, “Komin”, “CV-Online Latvia”, “Skrivanek Baltic”, “Dija“, “RIMAN“ un citi), kas prezentēs dažādus seminārus, kursus un konsultācijas, tai skaitā arī programmas, kas paredzētas nepilnu darba laiku nodarbinātajiem, izmantojot apmācību kuponu. Kopumā tiks piedāvātas vairāk nekā 200 dažādas apmācību programmas.

Varēs iegūt informāciju par iespējām bezdarbniekiem
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība informēs par darba ņēmēju interešu aizstāvību, savukārt NVO “Nāc un dari!” stendā ikvienam būs iespējams uzzināt par sociālo atbalsta programmu “Iespēju karte”, kuras mērķis ir sniegt bezdarbniekiem atlaides dažādām precēm un pakalpojumiem, un sociālo atbalsta programmu “Atbalsti citus ar savām zināšanām”.

Piedāvājums darba devējiem – labāks risinājums tieši tagad!
Laikā, kad uz vakancēm piesakās ļoti daudz pretendentu, ir grūti izvēlēties atbilstošāko cilvēku attiecīgajam amatam, īpaši, ja ir nepieciešams vadošs darbinieks, no kura turpmāk būs atkarīga jūsu uzņēmuma nākotne. Tādēļ uzņēmēji, piemēram, uzņēmums “Exelect-Latvia” prezentēs pilnu personāla atlases kompleksu, sākot no sludinājuma iesniegšanas, CV analīzes un kandidātu testēšanas līdz pat kandidāta atlasei, kurš pilnībā atbildīs katra uzņēmuma izvirzītajām prasībām. Lai saprastu, ar kādiem testiem tiek strādāts, izstādes laikā būs iespējams aizpildīt testu un saņemt tā rezultātus.
Savukārt uzņēmums SIA “IMC Latvija”, kura galvenie darbības virzieni ir koučings, personāla attīstība, personāla vadības konsultācijas un augstākā un vidējā līmeņa personāla atlase, izstādes dalībniekiem piedāvās bezmaksas koučinga sesiju. Tiks piedāvāta arī dalība bezmaksas apmācību programmā “Koučings – panākumu atslēga karjeras un darba mērķu realizēšanā”, kuras mērķis ir palīdzēt apmācību dalībniekam identificēt to, ko viņš vēlas sasniegt vai mainīt karjerā, darbā vai ikvienā jomā dzīvē un kā to realizēt ātrāk un efektīvāk.

Notiks plaša izglītojošu pasākumu programma
Abas dienas Ķīpsalā notiks arī plaša izglītojošu pasākumu programma, kurā ikviens interesents bezmaksas varēs gūt plašu informāciju. 27. novembrī notiks vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online” seminārs “Ceļvedis darba meklēšanai krīzes apstākļos”, personāla atlases un novērtēšanas uzņēmuma “I-Work Latvia” seminārs “Darba meklēšanas meistarība ekonomiskās krīzes apstākļos” u. c., kuros ir aicināts piedalīties ikviens darba meklētājs un interesents. Seminārā būs iespēja iemācīties, atkārtot un papildināt zināšanas par to, kā gūt vislabākos panākumus darba tirgū pašreizējos ekonomiskajos apstākļos.

28. novembrī notiks NVA rīkotais atklātais seminārs “Gribu. Varu. Daru! Jaunas iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem” par Eiropas Sociālā fonda finansētajām programmām un izstrādātajiem pasākumiem, kura nolūks ir pēc iespējas vairāk cilvēku iesaistīt nodarbinātības pasākumos.

Ieejas maksa izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2009” – tikai Ls 0,50! Bezdarbniekiem, uzrādot “Iespēju karti”, ieeja izstādē – bez maksas.
Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Ķīpsala
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!