Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kruīzs uz Sanktpēterburgu Helsinki – Sanktpēterburga - Tallina(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5866

Apraksts


1. diena
6:00 izbraukšana no Rīgas uz Tallinu ar autobusu. Pārbrauciens ar prāmi Tallina – Helsinki. Iepazīšanās ar pilsētu: Baznīca klintī, Doma katedrāle, Senāta laukums, piemineklis Sibēliusam un citas ievērības cienīgas vietas. Somijas galvaspilsēta ir daudzslāņaina un spēj piedāvāt daudz ko, neatkarīgi no tā, kas Jūs interesē – kultūra, vēsture, izklaide vai laba iepirkšanās. Brīvajā laikā piedāvājam apmeklēt akvāriju „Sea Life”, atrakciju parku vai pastaigāties pa pilsētu. Labākā vieta pirkumiem ir pilsētas centrs, kur atrodas lielākā daļa tirdzniecības ielu un centru. Tikai dažus simtus metru no ostas Jūs atradīsiet Kauppatori tirgu, kur cauru gadu ir pieejams plašs jūras velšu, amatniecības izstrādājumu, kažokādu, suvenīru un citu preču klāsts. 20:00 prāmis Helsinki – Sanktpēterburga “Princess Maria”. Par papildus maksu piedāvājam vakariņas uz prāmja (zviedru galds). Izsmalcinātie skandināvu ēdieni un vīns būs Jūsu kruīza lielisks papildinājums. Uz prāmja Jūs gaida liels restorānu, bāru un kafejnīcu daudzums, kā arī Tax-Free veikali, kazino, diskotēkas. Nakts uz prāmja.
2. diena
Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (zviedru galds). 08:00 ierašanās Sanktpēterburgā. Pilsētas apskata ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris «Aurora». Pēc velēšanās katedrāļu apmeklējums. Īzaka katedrāle - Dievnams, kas kļuvis par muzeju, un muzejs, kurā ienāk kā dievnamā... Īzaka katedrāle ir unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu kulta mākslas paraugs. „Spas-na-Krovi” katedrāle ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās Ermitāžas-viena no pasaules lielākajiem muzejiem- apmeklējums. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa u.c. izcilu autoru darbiem. 20:00 prāmis Sanktpēterburga – Helsinki “Princess Maria”. Pēc vēlēšanās vakariņas uz prāmja (zviedru galds). Nakts uz prāmja.
3. diena
Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (zviedru galds). 08:30 ierašanās Helsinkos. Pārbrauciens ar prāmi uz Tallinu. Igaunijas galvaspilsēta – ir romantiska pilsēta, kas izvietojusies Baltijas jūras krastā un ir iekļauta UNESCO pasaules manotjuma sarakstā. Piedāvājam Jums vecpilsētas vēsturiskās daļas apskati: skatu laukumi, Doma katedrāle, tornis Garais Hermanis, Saeima, Rātslaukums, Rātsnams, Lielā un Mazā ģilde, tornis Resnā Margarita. Brīvais laiks pilsētā. Izbraukšana ar autobusu uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cena: 119 LVL
Braucienu datumi:
24.06.10 - 26.06.10
15.07.10 - 17.07.10
19.08.10 - 21.08.10

Brauciena cenā iekļauts: Papildus izdevumi:

• Brauciens ar komfortablu autobusu,
• Kruīza biļetes uz 2 naktīm ar izvietošanu
B klases 4-vietīgajās kajītēs,
• Apskata ekskursija Helsinkos, Sanktpēterburgā un Tallinā gida pavadībā,
• Gida grupas vadītāja pakalpojumi. • Bezvīzas uzturēšanās atļauja LR pilsoņiem ir obligāta un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā – 15 EUR
• Brokastis uz prāmja „Princess Maria” – 9 EUR, bērni līdz 12 gadiem – 4.50 EUR
• Vakariņas uz prāmja „Princess Maria”– 27 EUR, bērni līdz 12 gadiem – 13.50 EUR
• Medicīniskā apdrošināšana
• Ieejas biļetes muzejos
Par papildus maksu var rezervēt dzīvošanu kajītē :
B klases 3-vietīga kajīte – 10.00 LVL/cilv.
B klases 2-vietīga kajīte – 30.00 LVL/cilv.

• Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos, vīzas u.c.) ir norādītas uz 01.05.2010.(1 EUR = 0.702804 LVL). Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
• Dodoties ceļojumā, tūrista pasei ir jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:
• Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
• Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: Gertrudes street 64, Riga
  • Kontaktpersona:  Travel Company "LAIMTURE"
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67284850
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Tatjana Lāma
29.11.2017 12:25:09
Labdien. vai ir iespējā ceļot 2018g. uz Lieldienām un cik tas maksas?
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!