Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aicina Liepāju iedzīvināt fotoattēlos(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3281
Aicina Liepāju iedzīvināt fotoattēlos(ARHĪVS)
Aicina Liepāju iedzīvināt fotoattēlos(ARHĪVS)

Apraksts


Šogad jau ceturto reizi Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina ikvienu piedalīties fotokonkursā, iesniedzot fotoattēlus, kas atspoguļo Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājus svētkos un ikdienā.

Jau ceturto gadu Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs rīko fotokonkursu. Tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Liepājas fotoattēlu atlasi Liepājas tūrisma brošūru, karšu, kalendāru un citu izdevumu izdošanai, kā arī piedāvāt godalgotos fotoattēlus apskatei plašākai publikai.
Fotoattēliem jāraksturo Liepājas pilsētvide, kultūrvēsturiskie objekti, tūrisma, aktīvās atpūtas un sporta pasākumi, kā arī pilsētas iedzīvotāji un viesi ikdienā un svētkos.
Konkursa vērtēšanas komisijā būs Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāvji, kas pēc saviem ieskatiem vērtēšanas procesā būs tiesīga pieaicināt speciālistus un ekspertus tūrisma, marketinga, kultūras, sporta, izglītības un fotomākslas jomā. Labāko bilžu autori saņems naudas balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 50 Ls, otrās – 40 Ls, trešās – 30 Ls. Tiks piešķirta arī Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sarūpētā speciālbalva 2011.gada labākajai Liepājas sporta bildei.
Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2011.gada 30.septembris. Ar konkursa nolikumu un bilžu iesniegšanas noteikumiem var iepazīties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī www.liepajaturisms.lv.

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Zane Gaile
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63427703
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!