Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Daugavpils pilsētas svētki „Mana pils - Daugavpils”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4893
Daugavpils pilsētas svētki „Mana pils - Daugavpils”(ARHĪVS)
Daugavpils pilsētas svētki „Mana pils - Daugavpils”(ARHĪVS)

Apraksts


Šogad Daugavpils pilsētas svētku svinības noritēs 10.-12. jūnijā. Triju dienu laikā notiks koncerti, dzejas lasījumi, mākslas akcijas, sporta sacensības, izstādes, tradicionālais amatnieku tirdziņš. 10. jūnijā būs Daugavpils, 11. jūnijā Jaunatnes, bet 12. jūnijā - Bērnu diena. Savukārt svētku ieskaņas pasākumi dažādos pilsētas mikrorajonos sāksies jau 6. jūnijā.

Daugavpils pilsētas svētku programma


6.–9.jūnijs
SVĒTKU DIENAS MIKRORAJONOS

Grīvā
Pirmdien, 6.jūnijā,
18.00–20.00
Jauniešu radošo kolektīvu koncerts: indi/rok-n-rolls grupa „Nothing's New”, DJ Tina and Jan Bogdanov (Jay Bee), Mūzikas grupa „Vataga”, Stage On (popmūzika)

Jaunajā Forštatē
Otrdien, 7.jūnijā,
18.00–20.00
Jauniešu radošo kolektīvu koncerts: indi/rok-n-rolls grupa „Nothing's New”, DJ Tina and Jan Bogdanov (Jay Bee), Mūzikas grupa „Vataga”, Stage On (popmūzika)

Ruģeļos
Trešdien, 8.jūnijā,
18.00–20.00
Jauniešu radošo kolektīvu koncerts: indi/rok-n-rolls grupa „Nothing's New”, DJ Tina and Jan Bogdanov (Jay Bee), Mūzikas grupa „Vataga”, Stage On (popmūzika)

Latgales Centrālajā bibliotēkā
Trešdien, 8.jūnijā,
10.00
Multimēdiju resursa „Dziesmotā Latgale” prezentācijas pasākums

Ķīmiķu ciemats
Ceturtdien, 9.jūnijā
18.00–20.00
Jauniešu radošo kolektīvu koncerts: indi/rok-n-rolls grupa „Nothing's New”, DJ Tina and Jan Bogdanov (Jay Bee), Mūzikas grupa „Vataga”, Stage On (popmūzika)

Križos
Ceturtdien, 9.jūnijā
18.00
Svētku koncerts

Latgales Centrālajā bibliotēkā
Ceturtdien, 9.jūnijā,
12.00
Daugavpils fotogrāfa J.Dunaiska personālizstādes „Pilsēta notikumu virpulī” atvēršana


10.JŪNIJS, piektdiena
DAUGAVPILS DIENA

Daugavpils pilsētas domē
13.00
Daugavpils vadītāju fotogalerijas atklāšana

13.30
Daugavpils sadraudzības pilsētu konference – pieredzes apmaiņa „Darbs ar jauniešiem”

Daugavpils Olimpiskajā centrā
16.00
Sporta skrējiens

Tautas ielā
15.00–17.00
Tautas ielas svētki „Manas bērnības iela”

Daugavpils teātrī
17.00
Fotostudijas „Ezerzeme-F” izstāde „Viena diena Daugavpilī”

18.00
Marijas Naumovas koncerts

Rīgas ielā
Visu dienu
JC „Jaunība” fotostudijas „Skatiens” 25 gadu jubilejas fotoizstāde. "Kultūras Jaunatnes Biedrība" - Jauniešu apvienoto mākslu izstāde - "Next to me"

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā
10.00–18.00
Oļega Auzera sudraba mākslas izstāde „Apzināšanās” – veltīta daugavpiliešiem. Ieejas maksa 2 Ls (skolēniem, pensionāriem, invalīdiem 10.jūnijā uzrādot apliecību, ieeja brīva)

Daugavpils Māla mākslas centrā
11.00–20.00
Keramiķu meistarklases tūristiem un pilsētniekiem. Keramikas darbu izstāde „Pievienotā vērtība”, Tautas lietišķās mākslas studijas „Klūga” 30 gadu un studijas vadītāja Viktora Kuhaļska 60 gadu jubilejai veltīta izstāde „Pinumi” (18.novembra ielā 8)

Latgales Centrālajā bibliotēkā
11.00–20.00
Literatūras izstāde „Ieklausies Daugavpils pilsētas vēstures soļos…”, Daugavpils fotogrāfa J.Dunaiska personālizstāde „Pilsēta notikumu virpulī”; Bērnu bibliotēkā „Zīlīte”, Mihoelsa ielā 58 no plkst 10.00–17.00 izstāde „Iepazīsti savu pilsētu – Daugavpili!”

Daugavpils Universitātē
10.30–15.00
(Parādes ielā 1) „Running city - Daugavpils 2011” – biedrības „ODIN/VITA”, orientēšanās kluba „STIGA” , Daugavpils Jauniešu organizāciju akcija – Iepazīsties ar Daugavpils pilsētas vēsturi. 10:30 – 11:00 Reģistrācija, 11:00 – 14:00 Running city norise
15:00 Apbalvošana

Kinoteātrī „Renesanse”
18.00–22.00
Jauniešu īsfilmu festivāls. Rīko: "Daugavpils Jauniešu NVO Koordinācijas Padome" sadarbība ar Latviešu Kultūras Centru

Restorānā „Plaza”
21.00
Džeza mūzikas vakars


11.JŪNIJS, sestdiena
JAUNATNES DIENA

Pie Daugavpils Olimpiskā centra
11.30–12.30
Sporta skolas meistarsacīkstes paukošanā, fināls

14.00–19.00
Spēkavīru Latvijas čempionāta sacensību „Strong man” trešais posms

Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē
16.00
Mūzikas koncerts: Tatjana Saratova (akordeons), Daiga Maskaļūne (flauta)

Pie P.Dubrovina pieminekļa
Mākslas, dzejas un mūzikas performance

11.30–12.00
Daugavpils Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestra koncerts

12.00–13.30
Dzejas Slems – jauno dzejnieku sacensības – izaicinājums uz īstenu performanci auditorijas priekšā. Rīko: "Kultūras Jaunantes Biedrība" (OB.KU.MO.)

13.45–14.00
Biedrības „Skopters” teatralizēto miniatūru uzvedums

14.00–14.40
Klasiskās ģitāras kolektīva „Unisons” koncerts

15.00–15.20
Dzejas lasījumi: Jeļena Krajeva

15.20–15.40
Estrādes solistes Jevgēnija Cimbale, Lidija Breska

15.45–16.00
Vēsturisko rekonstrukciju kluba „Robeža” demonstrējumi

16.00–16.20
Jauno mūziķu trio – Biscuits Hotline koncerts

16.30–17.00
Daugavpils Mākslas vidusskolas „Saules skola” modes skate

17.00–17.30
Estrādes solistes Alisa May un Oļena

17.30–18.00
Latvijas reģionālais Bārmeņu šovs Latgalē

18.00–20.00
Pasaules Karaoke čempionāts

Dubrovina parkā, Centrālajā parkā, pie Vienības laukuma
11.00–21.00
Piepūšamās atrakcijas bērniem

Vienības laukumā
Radošo kolektīvu koncerti

12.00–12.25
Daugavpils kamerorķestra pop-mūzikas koncerts

12.30–12.55
Jauniešu tautas deju kolektīvu „Laismeņa” (Daugavpils) un „Ance” (Ilūkste) koncerts

13.00–13.30
Vitebskas kultūras centra Dziesmu un mūzikas tautas teātris „Prostori”

14.00–14.45
Svētku gājiens

14.45
Svētku atklāšanas ceremonija Vienības laukumā

15.00–15.45
Džeza mūzikas koncerts. Piedalās Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris
„Daugava” un solisti

16.00–17.00
Grupas „Triānas Parks” koncerts

17.30–19.30
„Dinaburgas zvaigznes” – jauno estrādes mākslinieku koncerts. Viesmākslinieki: Olga Pīrāga, duets „Stars” (Rīga), Tatjana un Jurijs Saksaganski, Aleksandrs Mirvis (Ventspils), Karina Lučiņina, Andrejs Kopilovs (Daugavpils), Vjačeslavs Vasiļevskis (Rēzekne), „Linksmoji šypsena” (Kauņa)

21.00–22.30
Krievijas estrādes grupas „Premier-ministr” koncerts

Pie Daugavpils teātra
12.00–14.00
Latvijas svarcēlāju čempionāts klasiskajā svarcelšanas veidā guļus

Pie t/c „Solo”
10.00–15.00
Sporta svētki – ielu basketbols

Rīgas ielas Skulptūrdārzā
Amatnieku tirdziņš

12.00–12.10
Yamaha mūzikas skolas audzēkņu koncerts

12.10–12.30
Deju studijas “D&D” (sporta dejas, austrumu dejas)

12.40–13.00
Zumba – fitnesa paraugdemonstrējumi latīņamerikāņu ritmos

13.00–17.45
Projekts – Talantu akadēmija: Dīdžeji, salsa, Body Art, portretu šovs, T–kreklu grafiti šovs, mūzika

12.00–18.00
Latgales brīvo mākslinieku asociācijas izstāde

Rīgas ielā
Visu dienu
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” fotostudijas „Skatiens” 25 gadu jubilejas fotoizstāde. "Kultūras Jaunatnes Biedrība" - Jauniešu apvienoto mākslu izstāde - "Next to me"

11.00–21.00
Svētku tirgus Dubrovina parkā, Rīgas ielā

12.00–18.00
Izglītības pilsētiņa (Augstskolu, arodskolu, vidusskolu u.c. infoteltis)

12.00–18.00
Starptautiskā jauniešu projekta telts „Kultūru virtuve”

14.00–14.40
Svētku gājiens Stacija–Vienības laukums

Uz skatuves Rīgas un Viestura ielas krustojumā
Radošo kolektīvu koncerti

12.00–12.30
13. vidusskolas diksilenda koncerts

12.40–13.20
LKC džeza ansambļa un solistu koncerts

13.30–14.00
Estrādes solisti Līga Ozoliņa, Aleksandrs Grohoļskis, Anastasija Mihaļcova

14.30–14.40
Autordziesmu izpildītājs Māris Kairāns

14.50–15.40
Rositas Titkovas baleta deju studija (Daugavpils), Tatjanas Basovas vokālās studijas solisti (Daugavpils)

15.50–16.20
Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja deju grupa „Éxplosive”

16.30–16.50
Vokālais ansamblis „Devčata”

17.00–17.20
Ebreju kopienas deju kolektīvs „Aviva”

17.30–17.50
Vokālais trio „Русская песня”

18.00–18.20
Studija „Flamenco”

18.30–18.50
Sieviešu deju klubs „Juventa”

19.00–20.00
Vitebskas kultūras centra Dziesmu un mūzikas tautas teātris „Prostori” un Estrādes dziesmu paraugstudija „Forums”

20.10–20.25
Latgales līgas 2011 uzvarētāji – Daugavpils Jautro un atjautīgo kluba komandas „15/9”priekšnesums

20.30–20.50
Austrumu deju studija „Malika”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā
10.00–18.00
Oļega Auzera sudraba mākslas izstāde „Apzināšanās” – veltīta daugavpiliešiem. Ieejas maksa 2 Ls (skolēniem, pensionāriem, invalīdiem uzrādot apliecību, ieejas maksa – 1 Ls)

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
12.00–16.00
Biedrības „Laimīgi bērni un vecāki” akcija: zīmēšana uz bērnu sejām, radošās darbnīcas meitenēm un zēniem, saldums «Saldā putriņa», aktīvas spēles un konkursi bērniem, teatralizēta ģimenes fotosesija

Daugavpils Māla mākslas centrā
12.00 – 18.00
Keramikas cepļa atvēršana (16.00–18.00). Keramikas darbu izstāde „Pievienotā vērtība”, Tautas lietišķās mākslas studijas „Klūga” 30 gadu un studijas vadītāja Viktora Kuhaļska 60 gadu jubilejai veltīta izstāde „Pinumi” (18.novembra ielā 8)

Latgales Centrālajā bibliotēkā
10.00–17.00
Literatūras izstāde „Ieklausies Daugavpils pilsētas vēstures soļos…”, Daugavpils fotogrāfa J.Dunaiska personālizstāde „Pilsēta notikumu virpulī”

Daugavpils ielās
13.30–14.30
Skūteristu un motociklistu maršs

Uz skatuves pie Ledus halles
Alternatīvais stils!

11.00–16.00
Ielu kultūru festivāls „Urbanstyle 2011”: X-Treem Games, Street Dance Show, Breakdance Crew Battle, Rap Music Festival, Graffiti Festival

17.00–21.00
Daugavpils jauniešu rokgrupu koncerts. Grupas: „Теория жизни”, „Solite”, „Архангел” , „ Kамчатка”, „Sliver’s Cross” u.c.

Daugavmalā
23.00
Svētku uguņošana

Olimpiskajā centrā
24.00–5.00
Nakts diskotēka: Kazantip Republic Baltic Embassy
Dīdžeju parāde

12.JŪNIJS, svētdiena
BĒRNU DIENA

Daugavpils Sv. Pētera Romas katoļu baznīcā
12.00
Svētku dievkalpojums „Veltījums pilsētai”

Pie P.Dubrovina pieminekļa
Bērnu teātru parāde
12.00–12.30
Daugavpils Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” studijas „Vārds” literārs uzvedums „Dubrovina pēdās...”

12.45 – 13.00
Daugavpils 10. vidusskolas studijas „Teatrālais virpulis” kompozīcija „Kviešu maize, rudzu maize...”

13.15 – 13.30
Daugavpils 16.vidusskolas leļļu teātra „Rūķītis” kompozīcija „Lapsa mācekle”

13.45 – 14.15
Daugavpils 16.vidusskolas dramatiskā pulciņa kompozīcija „Meža dziesmiņa”

14.30 – 14.45
Daugavpils 12.vidusskolas teātra un teātra sporta pulciņa kompozīcija „Bērnības pļava”

15.00 – 15.15
Daugavpils 11.pamatskolas teātra kluba „Sprīdīši” kompozīcija „Vēl viens sapnis izsapņots”

15.30 – 16.15
BJC „Jaunība” jaunatnes teātra “Radīšana” kompozīcija „Brīnumu laupītāji”

16.30 – 16.45
Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas dramatiskā pulciņa kompozīcija „Skolas valsis”

17.00 – 17.20
Daugavpils 12.vidusskolas teātra pulciņa jautrie piedzīvojumi: „Zaķa krustmāte” un „Viltīgā lapsiņa”

17.35 – 18.15
Daugavpils 17.vidusskolas dramatiskā pulciņa kompozīcija „Ceļojums A. Puškina pasakās...”

18.30 – 19.15
BJC „Jaunība” studija „Vārds” kompozīcija „Сказ о Федоте стрельце”

Dubrovina parkā, Centrālājā parkā, pie Vienības laukuma
11.00–20.00
Piepūšamās atrakcijas bērniem

Vienības laukumā 12.00–20.00
Radošo kolektīvu koncerti

12.00–13.30
Daugavpils skolu tautas deju kolektīvu un koru koncerts

13.45–14.15
Vitebskas kultūras centra estrādes dziesmu paraugstudija „Forums”

14.30–15.45
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” Akordeonistu ansambļa „Akords” un trio koncerts

16.00–17.30
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” audzēkņu koncerts. Piedalās vokālās grupas „Re-Mi”, „Milonga”, „Pavasaris”; deju grupas „Fantāzija”, „Vizāža”, „Paradīze”, „Mūsdienu ritmi”, „Dzirkstelīte”; sporta deju kolektīvi „Vita”, „Saulcerīte” un studija „Vārds”

17.45–19.00
„Mēs esam talantīgi” – bērnu un jauniešu talanti dejā, dziesmā, skatuves runā, mūzikā.

19.00–20.00
„Hello Daugavpils” – bērnu un jauniešu estrādes mākslinieku koncerts

20.00
Pilsētas svētku noslēgums

Pie Daugavpils teātra
15.00–16.00
Daugavpils teātra „Ferdinanda šovs”

Rīgas ielas Skulptūrdārzā
Amatnieku tirdziņs

13.00–14.15
Mazo bērnu vokālās mūzikas koncerts „Pīks un Pīka”(fināls)

14.25–15.10
Skolu vokālo ansambļu koncerts

15.20–16.20
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” vokālās studijas „Re-Mi” koncerts

16.30–17.15
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” vokālā kolektīva „Pavasaris” un sporta deju kolektīva „Saulcerīte” koncerts

17.20–18.00
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” vokālā kolektīva „Milonga” un sporta deju kolektīva „Vita” koncerts

12.00–18.00
Latgales brīvo mākslinieku asociācijas izstāde

Rīgas ielā
Visu dienu
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” fotostudijas „Skatiens” 25 gadu jubilejas fotoizstāde. "Kultūras Jaunatnes Biedrība" - Jauniešu apvienoto mākslu izstāde - "Next to me"

11.00–19.00
Svētku tirgus Dubrovina parkā, Rīgas ielā

15.00–16.30
NovaLine SIA Modes šovs: EcoLinum linu un adītu apģērbu kolekcijas demonstrācija; Adīto izstrādājumu konkursa „Burvju dzija” rezultātu apkopojums un dāvanu pasniegšana (Rīgas ielā 64)

Uz skatuves Rīgas un Viestura ielas krustojumā
12.00–19.00
Radošo kolektīvu koncerti

12.00–12.30
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” deju studijas „Fantāzija” koncerts

12.40–13.20
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” deju grupas „Vizāža” koncerts

13.30–14.00
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” deju grupas „Paradīze” koncerts

14.10–14.40
Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” deju grupu „Mūsdienu ritmi” un „Dzirkstelīte” koncerts

14.50–15.20
Latviešu kultūras centra bērnu vokālā ansambļa „Pērlītes” koncerts

15.30–16.10
Latviešu kultūras centra sporta deju kolektīva „Sikspārnis” koncerts

16.20–16.45
Daugavpils ebreju kopienas bērnu vokālais ansamblis „Faerlah”

16.55–17.10
Bērnu modes teātris „Spektrs”

17.20–17.35
Estrādes solistes Beate Sprinžuka un Linda Novicka

17.45–18.15
Deju teātris „Jūras pērles”

18.20–19.00
Jautro un atjautīgo klubs

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā
11.30 – 16.00
(11.30) Izstādes „Daugavpils skati laika griežos ” atklāšana.
Akcija bērniem „Zīmēsim savu pilsētu”

Kontaktinformācija

  • Novads: Daugavpils
  • Adrese: Daugavpils
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!