Otrdiena, 27. Oktobris, 2020
Lilita, Irita, Ita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Notiks Velokross Ozolkalnā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3461
Notiks Velokross Ozolkalnā(ARHĪVS)
Notiks Velokross Ozolkalnā(ARHĪVS)

Apraksts


Š.g. 29.maijā plkst. 12:00, jau trešo sezonu pēc kārtas, notiks Velokross Ozolkalnā, Cēsīs. Starts un finišs – Ozolkalnā. Distance veicama apļos, viena apļa garums 7 km un 9 km. Veicamo apļu skaits - atbilstoši izvēlētajai grupai. Trase vedīs pa Latvijā pazīstamām un gleznainām nogāzēm – Žagarkalnu, Cīruļkalnu, Ozolkalnu un Vāļu kalnu.

Šogad sacensību organizatori, paralēli vecuma grupu klasēm, ir īpaši parūpējušies par visas ģimenes iesaistīšanos sacensībās, piedāvājotatvērto klasi, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens velo mīļotājs. Atvērtā klase būs vieglāka un ne tik tehniska, bet ne mazāk izaicinoša un interesanta. Lai padarītu sacensības baudāmākas ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem, ierastos grupu vērtējumus organizatori papildinās arjaunām un neierastām nominācijāmsportistiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem. Elites klases dalībniekiem būs iespēja cīnīties parnaudas balvām, bet uzvarētāji iegūs īpašus velokrosa kausus. Neizpaliks arī sacensību dalībnieku loterija, par kuru būs parūpējušies mūsu atbalstītāji.

Trase aizvien ir interesanta, izaicinoša un mazliet ekstrēma. To ikviens dalībnieks varēs izjust gan motivējot sevi stāviem kāpumiem, gan veicot straujus nobraucienus un pārbaudot savas velo pārvaldīšanas prasmes un iemaņas tehniskākos trases posmos.

Sacensībās aicinām pieteikties ikvienu sportistu, kā arī aktīvās atpūtas cienītāju. Jaunākajai informācijai par velokrosa norisi sekojiet www.saliedet.lv un www.xc.lv
Sacensības organizē: Aigars Kalējs, Baltic Outdoor Agency.

Sacensības atbalsta: „Piebalgas alus”, “Red Bull”, “Stenders”, „Hight 5”, „Profil sport”, „Virsotne”, „Strazdu grava”, „Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns”, “Livonia”, “Tīrības nams”.

Kontaktinformācija

  • Novads: Amatas (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese:  "Saulkrasti", Drabešu pagasts, Amatas novads
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26400200
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!