Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Trio – pirmizrāde Valmieras teātrī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3757
Trio – pirmizrāde Valmieras teātrī(ARHĪVS)
Trio – pirmizrāde Valmieras teātrī(ARHĪVS)

Apraksts


21. oktobrī Valmieras teātra Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvos Laura Gundara luga „Trio”. Pats autors šoreiz ir arī izrādes režisors, kas lugu veltījis Valmieras teātra trim aktieriem – Annai Putniņai, Tālivaldim Lasmanim un Imantam Stradam. Nozīmīgi, ka šis būs lugas pirmiestudējums.

„Jāuzsver šīs lugas galvenā un, manuprāt, vērtīgākā īpašība – tuvplāns”, – saka lugas autors un režisors Lauris Gundars, – „Tuvplānā aktieriem piespiež darboties pati norises vieta, bet situācija liek ciešāk pieskarties dzīvei – visiem trim varoņiem tā ir retā iespēja ielūkoties sevī. Kaut ne vienmēr jautri, tomēr tādas dienas taču uzjūtam kā dvēseles svētkus.”

Lugas sižets ir mūsdienīgs: trīs latvieši sastopas modernās Eiropas sirdī - kādā Briseles viesnīcā. Viņus savedis kopā neparasts komercpiedāvājums – nopirkt sapni. Kaut brīnišķais darījums pamazām plēn, šī tikšanās ir piespiedusi tā dalībniekus pirmo reizi dzīvē uzdot sev galveno jautājumu: vai mūsu sapņi ir piepildāmi? Stāsts ir spriegs, tuvs detektīva intrigai, kas ļauj aizrautīgi sekot notiekošajam: smieties un raudāt kopā ar tā varoņiem.

Iestudējuma vizuālo tēlu veidojušas divas jaunas mākslinieces – scenogrāfijas un kostīmu autores ir Inga Bermaka un Agnese Stabiņa, kas Valmieras teātrī ir veidojušas iepriekš divus darbus, koncertuzvedumu „Katram savu sapņu zemi” (2010), izrādi „Gribu, bet baidos” (2011), par kuru mākslinieces ir izvirzītas „Spēlmaņu nakts” nomināciju kategorijā „2010./2011. gada spilgtākā debija”.

Izrādē „Trio” muzikālo partitūru ir radījis komponists – Ēriks Palkavnieks, kas arī iepriekš veiksmīgi ir sadarbojies ar Lauri Gundaru „Teātra TT” izrādē „Indrāns”. Iestudējuma horeogrāfe Rūta Nordmane.

Izrāde „Trio” ir sadarbības projekts starp „Teātri TT” un „Valmieras drāmas teātri”.
Tuvākie izrāžu datumi: 22., 23. oktobrī, 4.,5.,20. novembrī un 2. decembrī. Biļetes var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu rezervācijas kolektīviem un individuāli var pieteikt, zvanot uz VDT kasi (t. 64207335).
Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Lāčplēša iela 4, Valmiera
  • Kontaktpersona: Tatjana Lauze
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64223986
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!