Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

NBD Salaspilī nogatavojušās gardas ogas [0] 

03.08.2012

Nacionālajā Botāniskajā dārzā tiek uzturētas daudzveidīgas ogulāju kolekcijas, kurās notiek selekcijas darbs. Ik gadus Salaspilī nogatavojas augstās zilenes jeb krūmmellenes, lielogu dzērvenes, zelta jāņogas, kā arī aktinīdiju, irbeņu, plūškoku, pīlādžu augļi un citas gardas un veselīgas ogas.

Pēdējā cikla “Karosta atver durvis” nedēļas nogale [0] 

02.08.2012

Sestdien un svētdien Karostā atkal interesanti pasākumi – lekcija “Pasaules elpa Karostā” un ekskursija uz bijušajām padomju zemūdeņu eskadras izvietojuma daļām un kuģu remontrūpnīcu.

Tūrisma rallija Minhauzena piedzīvojumi Ziemeļvidzemē 2012 Road posma rezultāti [0] 

01.08.2012

ROAD disciplīnas galvenais mērķis ir pēc iespējas precīzāk ievērot norādīto vidējo ātrumu. Tas nozīmē: ja norādīts vidējais ātrums, un distances garums, tad visā šajā distancē jācenšas braukt pēc iespējam tuvāk norādītajam vidējam ātrumam.Šo posmu organizēja Rallijs Madona 2012 organizatori.

„Trejdeviņi vārti vaļā vērti”. Aicina Alūksnes pilsētas svētki [0] 

01.08.2012

Alūksnes pilsētas svētkos no 3. līdz 5. augustam svinēsim 670. gadskārtu senajam Marienburgas cietoksnim! Marienburgas pils atrodas Alūksnē uz Alūksnes ezera Marijas jeb Pils salas dienvidu daļas. Mūsdienās Marienburgas pils drupas ir viens no Alūksnes tūrisma objektiem. Pilsdrupās ir izveidota brīvdabas estrāde.

Minhauzens noņem cepuri un dziļi paklanās [1] 

01.08.2012

Visi vasaras tūrisma rallija „Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē” dalībnieki! Uzdrošinos jūs nosaukt par saviem labākajiem draugiem, jo tikai minhauzenisks gars spēj godam izturēt tik svelmainu dienu un dažu labu nebūšanu, kas piemeklēja pa ceļam. Ja es esmu ar kaut ko slavens, tad nevis ar to, ka šad tad kaut ko izdomāju, bet gan ar to, ka vienmēr izpildu savus solījumus. Jūs tāpat – solījāt paši sev, ka 28. jūliju veltīsiet Latvijas apceļošanai, un savu solījumu godam turējāt. Jūsu, visu dalībnieku priekšā, es noņemu cepuri un dziļi paklanos.

Maizes godi Brīvdabas muzejā [0] 

31.07.2012

Parādot godu mazajam graudiņam, kas dod spēku lieliem darbiem un dižiem panākumiem, Brīvdabas muzejs svētdien, 5.augustā, rīko Maizes godus

Studentisks špacieris pa Jelgavu ar gidu [0] 

30.07.2012

Sestdien, 4.augustā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties studentiskā špacierī jeb pastaigā pa Jelgavu kopā ar gidu. Pastaigas laikā uzzināsiet, kur mājo meži, eki un lifi, nobaudīsiet gardo studentu picu un varbūt pat no pašiem pirmavotiem uzzināsiet studentu teiksmainos piedzīvojumus

Piedzīvo senās pils vēsturi Dobeles Pils svētkos!  [0] 

29.07.2012

Vēsture, lai tā būtu dzīva, jāpiedzīvo, jāizgaršo, jāizdejo un jāsadzird, tāpēc Dobeles Pils svētki 4. augustā tiek veidoti kā garšas, krāsas, skaņas un sajūtu buķete, kur ikviens ir aicināts līdzdarboties.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina doties Gardēžu tūrē smalkiem vēderiem [0] 

26.07.2012

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) jau ceturto gadu vasarā piedāvās organizētas vienas dienas ekskursijas pa Latviju. Interese par iespēju piedalīties šajās ekskursijās iepriekšējos gados ir bijusi liela, tādēļ arī šogad ir izveidots šāds piedāvājums.
Šajā nedēļas nogalē – 28.jūlijā – ikviens ir laipni aicināts doties Gardēžu tūrē izsmalcinātiem vēderiem. Kā zināms, gastronomiskais tūrisms Kurzemē kļūst aizvien populārāks un pieprasītāks, un Liepājai tuvējos novados ir izveidoti tiešām interesanti un dažādi piedāvājumi.
 

Turaidas pils dienā – izzināsim mālu! [0] 

25.07.2012

Turaidas pils vecums mērāms gadu simtos – pavisam drīz svinēsim mūra pils astoņsimtsgadi. Šogad Turaidas pils dienā „Māla gudrība” 5. augustā tiks godināts kas daudz vecāks par pili un pat par pilskalnu - māls, kas cēlies pirms daudziem miljoniem gadu Devona laikmetā. Turaidas pils svētki sāksies plkst. 13.00 un pils pagalmā turpināsies visas dienas garumā, noslēdzoties plkst. 17.00 ar sprinta skrējienu „Ātrākais ziņnesis” Turaidas pils galvenajā tornī.

Izmanto Valmieras puses tūrisma uzņēmumu īpašo Gaisa balonu festivāla piedāvājumu [0] 

19.07.2012

Gaisa balonu festivāla "Valmieras Kauss 2012" ietvaros (25. – 29.07) Valmieras puses tūrisma uzņēmumi sagatavojuši īpašus atpūtas piedāvājumus pilsētas viesiem! Esiet laipni gaidīti!

Street Challenge Game [0] 

19.07.2012

Super pasākums. 28 jūlijā 2012 Rīgā norisināsies Street Challenge Game! Pasteidzies arī pats pievienoties jaunajam pilsētas piedzīvojumam!

Staiceles pilsētas un svētā putna „Pivālind” svētki [0] 

19.07.2012

Jau šosestdien, 21.jūlijā Stārķu galvaspilsētā Staicelē tiks svinēti Pilsētas svētki! Pasākums sāksies pulksten 14.00 ar svētku dievkalpojumu un koncertu Staiceles baznīcā.

Rožu dienas Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī  [0] 

17.07.2012

Šonedēļ ziedu karaliene Roze svin savu vārda dienu un gaida viesus Nacionālā Botāniskā dārza rozārijā. No 18. līdz 22. jūlijam „rožainu" vārdu vai uzvārdu īpašnieki - Rozes, Rozālijas, Rozīši, Rožkalni, Rozenbergi un citi - var apmeklēt Botānisko dārzu bez maksas.

Smilšu skulptūru parks Jelgavā joprojām atvērts [0] 

16.07.2012

Pagājušas nedēļas nogalē tika noskaidroti 6.Starptautiskā smilšu skulptūru festivāla laureāti, ņemot vērā žūrijas un mākslinieku vērtējumu. Summējot vērtējumus, pārliecinoši pirmo vietu ieguva Nīderlandes mākslinieks Joris Kivits ar darbu “Atbrīvo sevi”.

Balvu dienas Lāča dārzā ,,Es mīlu savu pilsētu?,, [0] 

16.07.2012

Vasaras pilnbriedā Balvi ir kā maza Venēcija, kā maza paradīze. Pasākums aiz pasākuma pieskandina pilsētas ielas, pagalmus, skvērus, parku. Bet Lāča dārzs ar savām akmens skulptūrām, kāds ir vienīgais Latvijā, gaida savus svētkus, gaida pilsētas svētkus...

Šokolādes pastkarte ar Talsu skatu [0] 

12.07.2012

Talsu novada tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar "Šoko pastu" piedāvā jaunu, acīm un vēderam tīkamu suvenīru - šokolādes pastkarti ar Talsu skatu.

Nodibināta Alus Brālība [0] 

12.07.2012

6. jūlijā tika nodibināta biedrība Alus Brālība. Par brālības valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Andrejs Šikors, Latvijas alus muzeja valdes priekšsēdētājs un festivāla „Latviabeerfest” orgkomitejas vadītājs. Brālības valde sastāv no četriem valdes locekļiem: „Latviabeerfest” komunikāciju direktore un aģentūras Intelligent PR valdes locekle Guna Miļusa, „Latviabeerfest” izpilddirektors un aģentūras Bura direktors Igo Zanders, Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis un SIA „Bišumuiža” valdes loceklis Arvīds Tauriņš.

Kaujas rekonstrukcija pie Tērvetes pilskalna [0] 

12.07.2012

Sestdien, 14. jūlijā norisināsies improvizēta 1944.gada kaujas rekonstrukcija pie Tērvetes pilskalna, kurā piedalīsies biedrības „Latviešu karavīrs” un militārās vēstures rekonstrukcijas kluba ”Redut” pārstāvji

Lielā rožu ziedēšana NBD Salaspilī ir sākusies [0] 

10.07.2012

Lielais karstums šogad rozēm ir tieši tas, kas tām ir vajadzīgs - Nacionālajā botāniskā dārzā Salaspilī 1ha lielajā rozārijā ir krāšņi saziedējušas rozes visā to krāsu un toņu bagātībā. Šobrīd tajā aug ap 300 mūsu klimatiskajiem apstākļiem piemērotākās šķirnes. Vislielākā šķirņu daudzveidība ir floribundrozēm un krūmrozēm

Brīvdabas muzejs aicina pieteikties dalībai Mūsdienu amatniecības festivālā  [0] 

10.07.2012

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina amatniekus pieteikties dalībai Mūsdienu amatniecības festivālā, kas šogad notiks 11. augustā.

Visu svētku svētki klāt! Zvejnieksvētki Rojā - 14.jūlijā! [0] 

09.07.2012

Pavisam drīz Rojā valdīs priecīga kņada, sabrauks tuvāki un tālāki viesi, jo klāt būs šīs puses visu svētku svētki - Zvejnieksvētki. 14.jūlijā Zvejniekdēlam Oskaram vārda diena, tāpēc visi Latvijas Oskari aicināti to atzīmēt Rojā!

Jelgavā Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks [0] 

06.07.2012

Nākamās nedēļas nogalē Jelgavā Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks! Astoņpadsmit pasaulē atzīti tēlnieki transformēs vairāk nekā 500 tonnas smilšu unikālos mākslas darbos par tēmu „Sportiskais gars”.

„Gadsimtu pieskārieni Rīgai”,sākas trešā spēle [0] 

05.07.2012

Sākot ar šī gada 7.jūliju sāksies projekta „Gadsimtu pieskārieni Rīgai” trešā pēdējā virtuālā spēles kārta, kurā dalībnieki varēsa uzzināt par kultūras dzīvi un notikumiem Rīgā. 

Sikspārņu nakts Ķemeru nacionālajā parkā  [0] 

05.07.2012

7.jūlija vakarā Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija sadarbībā ar Ķemeru nacionālā parka fondu aicina uz Sikspārņu nakti un Ķemeru nacionālā parka 15 gadu jubilejas svinībām. Pasākums notiks Ķemeros pie Meža mājas, sākums plkst. 18.30.

„Hotel Jūrmala SPA”**** iegūst TripAdvisor atzinību [0] 

05.07.2012

Viena no lielākajām Jūrmalas viesnīcām – „Hotel Jurmala SPA”**** ir saņēmusi lielākā ceļojumu portāla TripAadvisor.com atzinību par izcilu viesnīcas pakalpojumu sniegšanas līmeni.

Turaidā dejos un dziedās dažādu valstu folkloras zinātāji [0] 

04.07.2012

Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2012” koncertā „Krustcelēs” Turaidā Dziesmu dārzā 8. jūlijā plkst. 13.30 satiksies tuvāki un tālāki kaimiņi ne tikai no dažādiem Latvijas novadiem, bet viesosies arī citu valstu folkloras grupas. Satikšanās būs svētku brīdis, lai ieklausītos cits cita stāstā, dziesmā un ceļa gājumā, kas pavērs jaunus ceļus pasaules izzināšanā. Koncertā piedalīsies 28 folkloras kopas no Latvijas un piecas ārzemju folkloras grupas.

Saulkrasti Jazz Festival svin 15 gadu jubileju [0] 

03.07.2012

Senākais, tradīcijām bagātākais un vienīgais piejūras brīvdabas džeza festivāls Latvijā - Saulkrasti Jazz Festival - šogad svin 15 gadu jubileju. No 16. līdz 21. jūlijam, protams, Saulkrastos. Kā ierasts, ar spilgtiem pašmāju un ļoti interesantiem ārvalstu māksliniekiem. Festivāla ieskaņas koncerts Rīgā, Kalnciema kvartālā ceturtdien, 5. jūlijā plkst. 20.00.
 

Svētku laikā aicina iepazīt Jelgavas novadu [0] 

03.07.2012

7.jūlijā, Jelgavas novada svētku dienā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina doties ekskursijā „Jelgavas novads zaļo un zied!”. Ekskursijas maršruts vedīs uz Eleju, kur norisināsies krāšņie novada svētki, Vilces muižu un Zaļenieku muižu.

Rožu svētku laikā Tukumā varēsim izdzīvot 16. gadsimtu [0] 

02.07.2012

7. jūlijā, sestdien, no 10:00 līdz 15:00 Rožu svētku ietvaros (Tukumā, Brīvības laukumā) "Viena diena Kurzemes un Zemgales hercogistes laika Tukumā. 1567.gads" - amatu demonstrējumi un spēles, šaušana ar loku un arbaletu, seno deju grupas „Calendula" priekšnesumi

Latvijas Dabas muzejā izstāde „Rožu dārzs” [0] 

02.07.2012

Latvijas Dabas muzejā no 4. līdz 8. jūlijam notiks SIA „Latroze” organizētā izstāde „Rožu dārzs”.

Turaidā un Siguldas novadā folkloras festivāla „Baltica - 2012” svētki „Krustcelēs”  [0] 

29.06.2012

8. jūlija pēcpusdienā visi ceļi starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2012” dziedātājus un klausītājus savedīs Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārzā, kur plkst. 13.30 koncertā „Krustcelēs” satiksies 28 folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi no Kurzemes, Zemgales, Latgales, Vidzemes, Rīgas, kā arī Lietuvas folkloras kopas „KUPKINIS”, Itālijas folkloras grupas TERRE DEL SOLE, Bulgārijas tautas mūzikas ansambļa BISTRITSA, Izraēlas palestīniešu deju grupas un Ukrainas folkloras ansambļa ROZHANYCYA dziesmu un seno deju zinātāji.

Ventspils virtuālā vēstniecība piedāvā jaunas ventu pelnīšanas iespējas [0] 

29.06.2012

Sestdien, 30.jūnijā, Ventspils virtuālās vēstniecības mājas lapā www.visitventspils.com būs pieejamas divas jaunas ventu pelnīšanas iespējas – puzle un govju foto galerija. Jaunās ventu pelnīšanas iespējas jāmeklē sadaļā „Pelni ventus”.

Festivālā „Devilstone“ – radošās darbnīcas un īpašu izklaižu bagātība  Video

27.06.2012

Līdz vienam no ekstremālākajiem Baltijas valstu festivāliem„Devilstone“, kas norisinās pašā vasaras vidū, ir atlicis mazāk par mēnesi. Jau ceturto reizi uz Anikšķiem (Lietuva) publika tiek aicināta ne tikai klausīties bagātīgu dzīvās, ekstremālās un alternatīvās mūzikas koncertu klāstu, bet arī interesanti, jautri un radoši pavadīt laiku. „Festivāla programma bez koncertu klāsta šogad ir paredzēta īpaši plaša un raiba. Tā ietvers visu, ko iespējams iedomāties – no tradicionālās nakts rokotēkas līdz datorspēlēm. Garlaicīgi nudien nebūs“, - garantē festivāla radošais vadītājs Vaidas Voronavičius.

Stāmerienā – varenākais uguns šovs Eiropā  [0] 

27.06.2012

Gulbenes novada svētku vēlā vakarā Stāmerienas ezerā un debesīs vīsies ugunspuķes. Vērienīgā uguns šova autors ir Kārlis Īle.

Liepāja tūristiem piedāvā arvien vairāk gardu suvenīru   

27.06.2012

Kopš jūnija vidus Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā var iegādāties Liepājas apkārtnē darinātos vīnus. Tos piedāvā vīna darītavas „Durbes veltes” un „Eko Vīns” no Aizputes. Vīni ir darīti no Kurzemē augušām ogām un augļiem, un piedāvājumā ir gan sausie un pussausie, gan saldie vīni. Jau pirmajās dienās, kopš uzsākta vietējo vīndaru ražojumu tirdzniecība, to atzinīgi novērtējuši LRTIB apmeklētāji.

Ventspilī izveidots valstī lielākais publiskais bezvadu interneta tīkls [0] 

27.06.2012

Sākoties vasarai, kad aizvien vairāk iedzīvotāju un Ventspils viesu izmanto iespēju atpūsties pilsētas vidē, Ventspilī ir izveidots valstī lielākais publiskais bezvadu interneta piekļuves (WiFi) tīkls „Ventspils-Guest”. Tas aptver visas skolas, Ventspils Augstskolu un pašvaldības institūciju ēkas, kā arī Prāmju termināli, autoostu un galvenās atpūtas zonas, kopskaitā 27.

NBD Salaspilī zied koki ar zemeņu un gurķu smaržu [0] 

26.06.2012

Pēc Jāņiem Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī ik gadus ar nepacietību tiek gaidīts priecīgais brīdis, kad atveras Amerikas tulpjukoka (Liriodendron tulipifera) ziedpumpuri. Kopš 2004. gada, kad kokam izplauka pirmie trīs ziedi, tas pieņēmies spēkā un kuplumā, un ziedu skaitīšana sen jau atmesta – skaits sniedzas vairākos simtos. Šogad pirmo ziedu kuplajā lapotnē izdevās saskatīt jau Saulgriežos – 21. jūnijā

Tukumā atklās Kurzemes un Zemgales hercogistes dibināšanas 450 gadu atcerei veltītas izstādes  [0] 

26.06.2012

2012. gada 27. jūnijā plkst. 16.00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā "Pils tornis" (Brīvības laukumā 19a) tiks atklātas divas izstādes: Tukuma muzeja "Kurzemes un Zemgales hercogistes relikvijas" un Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts vēstures arhīva (LNA LVVA) ceļojošā izstāde „No hercoga Gotharda līdz hercogam Jēkabam”. Tās veltītas Kurzemes un Zemgales hercogistes dibināšanas 450 gadu atcerei.

Rundāles pils aicina uz Dārza svētkiem [0] 

26.06.2012

2012.gada 30.jūnijā visi interesenti tiek aicināti uz svētkiem Rundāles pilī. Šis jau būs sestais gads, kad tiek rīkots ikgadējs pasākums – Dārza svētki. Svētki iecerēti kā informatīvi izklaidējošs pasākums gan lieliem, gan maziem.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!