Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ēnu dienā ekskursija Dailes teātrī  [0] 

14.02.2012

15. februārī, kad visā Latvijā notiks Junior Achievement – Latvija rīkotā Ēnu diena, daudzi skolēni no visas Latvijas sekos izvēlēto profesiju pārstāvjiem arī Dailes teātrī.

Izstādē "Balttour 2012" pirmoreiz Latvijas tūrisma nozarē izsniedz kvalitātes zīmi!  [0] 

10.02.2012

Prieks, smaidi un viegls mulsums, kopā ar krāšņām rozēm saņemot apliecinājumu, ka piešķirta kvalitātes zīme "Q Latvia" – tā varētu raksturot noskaņu, ar kādu sākusies triju dienu starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2012" Ķīpsalā.

Tūrisma nozare nosaka „Gada cilvēks tūrismā 2011” laureātus  

10.02.2012

Tūrisma ziņu portāls BalticTravelnews.com sadarbībā ar tūrisma industriju ir noteicis titula GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2011 laureātus septiņās kategorijās – absolūtā kategorija, tūrisma informācijas centra vadītājs, ceļojumu aģentūru un operatoru vadītājs, naktsmītņu vadītājs, restorānu vadītājs, tūrisma žurnālists un interneta vietne. Oficiālā pasniegšanas ceremonija norisinājās 10.02.2012 tūrisma izstādes Balttour 2012 atklāšanas pasākumā. Kopš 2003. gada balva tika pasniegta jau devīto reizi un tā ir ieguvusi nozīmīgu statusu tūrisma nozarē.

Brīvdabas muzejs aicina rosīgi sagaidīt Meteņa dienu [0] 

10.02.2012

Šo svētdien, 12.februārī no plkst.12:00 līdz 15:00, Brīvdabas muzejs ielūdz uz jautru un rosīgu Meteņa dienas sagaidīšanu. No plkst. 12:00 līdz 13:00 apmeklētājus ar dziesmām priecēs folkloras kopa „Kokle”, bet no plkst.13:00 līdz 15:00 ar Meteņdienas ticējumiem iepazīstinās un rotaļās vedīs folkloras kopas „Savieši” dalībnieki.

Daugavpils novada TIC „Balttour” aicinās apmeklēt Daugavpils pilsētu un novadu [0] 

09.02.2012

Starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2012”, kura šogad Ķīpsalas izstāžu centrā Rīgā norisinās no 10. līdz 12.februārim, Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs piedalās Latgales reģiona stendā, kurā Latgales tūrisma iespēju daudzveidību, gastronomisko tūrismu, kultūras mantojumu, tradīcijas, dabu, īpašos cilvēkus un valodu prezentēs 19 Latgales novadi un pilsētas kopā ar Utenas reģiona (Lietuva), Vitebskas (Baltkrievija) un Pleskavas apgabala (Krievija) tūrisma speciālistiem un sadarbības partneriem no Sanktpēterburgas.

Mūzikas festivālā „Devilstone“ – leģendārā grupa „Anathema” [0] Video

09.02.2012

Mūzikas festivāls „Devilstone“, kas no 12. līdz 15. jūlijam norisināsies Anīkščos, Dainuvas ielejā, paziņo par pirmo un vienu no galvenajiem mūzikas kolektīviem, kas kāps uz skatuves. Tā ir mūzikas grupa, kas pastāv jau divus gadu desmitus un ir ieguvusi pasaules slavu – „Anathema” – roka un metāla mūzikas giganti, doom metāla pionieri un alternatīvā roka aizgādņi no Lielbritānijas.
 

Turaidas muzejrezervāts piedalīsies tūrisma izstādē „Balttour 2012” [0] 

09.02.2012

Turaidas muzejrezervāts, kura piedāvājums, jaunumi un aktivitātes interesē ne tikai Latvijas iedzīvotājus, bet arī ārvalstu tūristus visā plašajā pasaulē, 10.- 12. februārī kā katru gadu piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2012” Rīgā Ķīpsalas izstāžu centrā.

Ar Ventspils virtuālo vēstniecību www.visitventspils.com iepazīstinās tūrisma gadatirgū „Balttour 2012” [1] 

08.02.2012

No 10.līdz 12.februārim Ventspils Tūrisma informācijas centrs (Ventspils TIC) starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2012” Rīgā, prezentēs jauno tūrisma mājas lapu jeb Ventspils virtuālo vēstniecību www.visitventspils.com, kas šobrīd pieejama astoņās valodās. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja tajā reģistrēties, izpildīt testu, nofotografēties un ievietot ventspilinga bildi, kā arī saņemt pirmo nopelnīto Ventspils naudu - ventus.

Smiltenes novads tūrisma izstādē “Balttour 2012” popularizēs ģimeņu tūrisma piedāvājumu. [0] 

08.02.2012

No 10.-12. februārim Rīgā notiks 19. starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2012”, kur pirmo reizi ar savu stendu piedalīsies Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs kopā ar novada tūrisma uzņēmējiem. Šogad akcentu liekot uz Ģimeņu tūrismu.

Būs apskatāma izstāde par purva dziednieciskajām īpašībām [0] 

08.02.2012

No 8. februāra līdz 4. martam Latvijas Dabas muzejā būs apskatāma interaktīva izstāde „Dabas dziednīca – purvs”. Izstādē piedāvāsim iepazīt purvu no neierasta rakursa – kā purvs un tā resursi kalpo cilvēku veselības uzlabošanai un atpūtai. Izstādi veidojusi Dabas aizsardzības pārvalde.

XIII Starptautiskais masku tradīciju festivāls  [0] 

07.02.2012

Masku tradīcijas ir nozīmīga mūsu kultūras dzīves sastāvdaļa. Maskas ar savām darbībām un enerģiju savaldzina ne tikai cilvēka acis, bet arī viņa dvēseli, sirdi un attiecās uz kādu augstāku sākotni, pārcilvēciskām, kosmiskām enerģijām. Tas ir Rituāls visas mūsu tautas dzīvības un radošo spēku saglabāšanai un atjaunotnei. Latvijā ir ļoti krāšņas un daudzveidīgas masku tradīcijas visa gada garumā, bet intensīvākais masku gājienu laiks ir no Mārtiņiem līdz Meteņiem. Lai nodrošinātu pastāvīgu un sistemātisku masku tradīciju pārmantošanu un attīstību mūsdienās, ik gadus tiek rīkots Starptautisks masku tradīciju festivāls.

Iepazīsti Jelgavu Ledus skulptūru festivāla laikā! [0] 

06.02.2012

10.-12. februārī Jelgavā norisināsies ikgadējais Ledus skulptūru festivāls. Šogad festivāls priecēs ar ledus skulptūrām, slidkalniņu, ledus bāru, snovborda sacensībām un vēl citām aizraujošām aktivitātēm. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs ir sagatavojis četrus, īpaši izstrādātus ekskursiju maršrutus, kas Festivāla dienās interesentiem dos iespēju paskatīties uz Jelgavu citām acīm.

Vidzemes tūrisma asociācija gatavojas „Balttour 2012”  [0] 

03.02.2012

Apceļo savu dzimto zemi! Apceļo Vidzemi!” – tādu devīzi šogad pauž Vidzemes tūrisma asociācija, gatavojoties gaidītājiem tūrisma svētkiem – starptautiskajai tūrisma izstādei „Balttour 2012”.

Ķekavas novada Tūrisma informācijas centra,Baldones un Salaspils novadu aktivitātes izstādē "Balttour 2012"  [0] 

03.02.2012

No 10. – 12. februārim Ķekavas novada Tūrisma informācijas centrs piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2012”, veidojot kopīgu stendu ar Salaspils un Baldones novadiem.

Ik mēnesi 5000 dalībnieku pievienojas BalticMiles, izmantojot planšetdatorus [0] 

03.02.2012

Šī gada janvārī 5000 jaunu dalībnieku Latvijā pievienojušies daudzpartneru lojalitātes programmai BalticMiles, izmantojot planšetdatorus. Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: “Planšetdatoru izmantošana pašlaik ir ļoti populāra visā pasaulē. Tas ir arī izplatīts veids, kā pieteikties BalticMiles lojalitātes programmai.”

Žurnāla Ražots Latvijā jaunākajā numurā: [0] 

02.02.2012

Kur visdrošāk glabāt naudu? Atbild eksperti.

Pelnu dienas tradīcijas Jelgavas Tornī [0] 

02.02.2012

Ārā sals! Ko darīt? 4.februārī, plkst. 12:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks radošā nodarbība, kas būs gan jauks laika pavadīšanas veids, gan lieliska iespēja uzzināt ko jaunu par mūsu senču ikdienu un tradīcijām.

Aicinām iepazīt Latvijas austrumu pierobežas noslēpumus! [0] 

31.01.2012

Vasals, ka namaloj Latgolā!
Droši vien daudzi ir jutuši urdošu ziņkāri, kā atklāt latgaliskā šarma noslēpumu, neizdibināto, neiepazīto, kas spēj apburt un uzrunāt katra dziļākās dvēseles stīgas. Šejienes viesmīlīgie iedzīvotāji aicina ciemos tos, kas grib izzināt šo noslēpumu- nezināmo Latvijas austrumu pierobežu.
 

Jūrmalā atdzimst kabarē [0] 

31.01.2012

Pati viesnīca „Jūrmala”, tagadējā viesnīca „Hotel Jūrmala Spa”, kura atrodas Jūrmalas pašā centrā, Jomas ielā, 70-tajos un 80-tajos gados bija viena no populārākajām viesnīcām ne tikai Jūrmalā, bet visā Padomju Savienībā. Viesnīcas restorānā „Jūrmala” 80-to gadu sākumā notika kabarē šovi, kuri savu popularitāti bija iemantojuši ne tikai Jūrmalnieku vidū, bet arī ārpus Jūrmalas. Vietas uz kabarē cilvēki rezervēja jau mēnešiem iepriekš, lai tikai redzētu šo izslavēto šovu.

Jūrmalniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja baudīt aktīvu atpūtu [0] 

31.01.2012

Jūrmalniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja baudīt aktīvu atpūtu ziemā mežā un jūras krastā, dodoties slēpot uz jūras līča malu un Dzintaru mežaparku, kur pēc Jūrmalas pilsētas domes iniciatīvas izveidotas slēpošanas trases.

Alūksnes Muižas parka svētkos aicina uz aktīvu ziemas atpūtu kopā ar ģimeni [0] 

27.01.2012

25. februārī Alūksnes Muižas parka svētkos, kas Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projekta „Alūksnes Jaunās pils kompleksa ēku un muižas parka objektu rekonstrukcija” ietvaros notiks pirmo reizi, ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja iesaistīties un līdzdarboties plašā dažādu ziemīgu aktivitāšu programmā, sākot no netradicionālo šļūcamrīku konkursa līdz pat ledus skulptūru veidošanai.

Samanta Tīna Ķīpsalā dejos striptīzu  

27.01.2012

Ekstravagantā dziedātāja Samanta Tīna 17.februārī pl. 20.00 festivāla “Erota” apmeklētājus priecēs ar savu jauno pikanto šovprogrammu – “Samantas Sex Songs”, kurā skanēs ne tikai pasaulē populāras mīlestībai un seksam veltītas dziesmas, bet arī pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē būs redzams profesionāls sieviešu un vīriešu striptīzs.

„Balttour 2012” izstādē - Jelgavas ledus skulptūras un Šarlotes skūpsts [0] 

27.01.2012

No 10. no 12. februārim Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2012”. Vienotā stendā, ar pārsteigumiem un interesantām aktivitātēm, tiks prezentēta arī Jelgavas pilsēta, Jelgavas novads un Ozolnieku novads.

Lietuvas kūrorts arī šogad aicina izbaudīt „Palangas salaku”  [0] 

26.01.2012

Arī šogad Lietuvas kūrortpilsētā Palangā tiks organizēti tradicionālie svētki „Palangas salaka“ („Palangos Stinta”). To laikā varēs tuvāk iepazīties ar piejūras zvejnieku tradīcijām, vēsturi un kulinārijas mantojumu. Šogad „Palangas salaka” notiks 18.februārī. Jau ierasts, ka šie svētki notiek februāra vidū, kad ir garākas brīvdienās sakarā ar Lietuvas Neatkarības dienu, kas tiek svinēta 16.februārī.

Modernā baleta viencēlienu vakars „Diptihs” [0] 

26.01.2012

3. martā plkst. 19.00 Siguldas pilsētas kultūras namā viesosies vienīgais modernā baleta teātris Latvijā - Indras Reinholdes kamerbalets. Spilgtā un savdabīgā horeogrāfija, kā arī emocionāli piesātinātā jauno dejotāju skatuves valoda aicinās skatītāju ļauties līdzpārdzīvojumam un izbaudīt dejas mākslas maģiju.

Latvijas Stādu parāde [0] 

26.01.2012

Latvijas Stādu parāde Siguldas Svētku laukumā. No 4.05.2012 - 5.05.2012 datumam.

Baudi slidošanas prieku Siguldā! [0] 

26.01.2012

Ceturtdien, 26. janvārī plkst. 15.00 aicinām ikvienu slidot gribētāju piedalīties Siguldas centra slidotavas atklāšanā - stāvlaukumā pie viesnīcas "Sigulda."

Siguldā izrādē ,,Jautrais tandēms”.  [0] 

26.01.2012

26. februārī plkst. 17.00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris un tautā iemīļotā seriāla „UgunsGrēks” Vadima atveidotājs Jakovs Rafalsons un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Gunta Virkava viesosies Siguldā izrādē ,,Jautrais tandēms”.

Kalnu slēpošanas sacensības  [0] 

26.01.2012

Sporta klubs „Reflex” ne tikai cerēja, bet arī ticēja, ka ziema šogad būs! Tas ir attaisnojies, un sniega maisam gals ir vaļā. Kas var būt labāks par aktīvu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā!

Jelgavas īpašais ēdienu piedāvājums jau Ledus skulptūru festivālā [0] 

25.01.2012

Jelgavas Amatu vidusskolas Ēdienu laboratorijā notika otrā meistarklase pilsētas ēdināšanas uzņēmumu speciālistiem. Jelgavas īpašo piedāvājumu - desertu „Šarlotes skūpsts” un pamatēdienu „Hercoga bura” vairākos ēdināšanas uzņēmumos Jelgavā varēs nobaudīt jau Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla laikā, kas norisināsies no 10. februāra.

Dibināta dzelzceļa entuziastu biedrība - Bānīša Draugu klubs  

24.01.2012

2011. gada nogalē tika dibināta un reģistrēta jauna dzelzceļa entuziastu biedrība „Bānīša Draugu klubs” (BDK), kas veidojusies uz visā Baltijā pazīstamā kultūras pieminekļa „Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļš” bāzes.

Turaidas muzejrezervāts izdevis ceļvedi [0] 

24.01.2012

Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar apgādu "Mantojums" izdevis grāmatu "Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts". Ceļvedis sniedz priekšstatu par Turaidas vēsturisko centru un tajā esošajām ēkām - pieminekļiem, kā arī grāmatā apkopota izsmeļoša informācija par Turaidas muzejrezervāta 38 ekspozīcijām, kas izvietotas gan telpās, gan brīvdabā.

Piedzīvojumu medības Tērvetē 25. februārī [0] 

23.01.2012

25. februārī tūrisma portāla www.atputasbazes.lv rīkotā brīvdienu izbrauciena – tūrisma rallija „Muižkungu pēdās Zemgalē” ietvaros Tērvetes dabas parkā no plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks īpašs pasākums – „Piedzīvojumu medības Tērvetē”. Šajā dienā doties Tērvetes dabas takās aicināti gan tūrisma rallija dalībnieki, gan ikviens interesents. Par piedzīvojumiem gādās „Mammadaba” un viduslaiku sēta „Niedru lija” no Jaunpils.

Nāc un sporto Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā! [0] 

23.01.2012

2012.gada 21. janvārī Uzvaras bulvārī 15 tika atklāts Rīgas Ziemas sporta un atpūtas parks. Tas izveidots ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu, lai pilsētas iedzīvotāji un viesi varētu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un baudīt ziemas priekus.

Gaujas Nacionālo parku popularizē somu tūristiem  [0] 

20.01.2012

Ar dalību Ziemeļeiropas lielākajā tūrisma gadatirgū „Matka” Helsinkos atklāta 2012.gada tūrisma popularizēšanas sezona, kurā šogad savu dalību apvienojušas 6 pašvaldības: Siguldas, Cēsu, Amatas, Līgatnes, Pārgaujas un Valmieras.

Festivāls “EROTS 2012” – jau februārī [0] 

20.01.2012

Jau 17. un 18. februārī Ķīpsalas hallē notiks Baltijā vienīgais erotikas festivāls ''Erots 2012'', kas piedāvā plašu mīlas preču klāstu un sola krāšņu, erotikas piesātinātu un daudzveidīgu izklaidi, kuru varēs baudīt brīvā atmosfērā, gūstot jaunus seksualitātes pārpilnus iespaidus.

Dzijas krāsošanas noslēpumi izstādē „Daba krāso”  

19.01.2012

No 25. janvāra līdz 4. martam Latvijas Dabas muzejā pirmoreiz būs skatāma izstāde „Daba krāso”. Izstādē varēs iegūt plašu informāciju par seno prasmi - dzijas krāsošanu ar augu izcelsmes krāsvielām. Apmeklētāji varēs apskatīt augos krāsotu dziju paraugus un audumus, tiks rādīta videofilma par krāsošanas gaitu, notiks krāsošanas meistarklases.

Brīvdabas muzejā sākas slēpošanas sezona [0] 

19.01.2012

Sākot ar sestdienu, 21.janvāri, Brīvdabas muzejā tiks atklātas trīs dažāda maršruta slēpošanas trases sadarbībā ar Aktīvā tūrisma centru „Eži”.

„Muižkungu pēdās Zemgalē” jau drīzumā  [0] 

19.01.2012

25.februārī ņem līdzi ģimeni, draugus un piedalies brīvdienu izbraucienā - ziemas tūrisma rallijā" Muižkungu pēdās Zemgalē". Pavadi neatkārtojamiem piedzīvojumiem bagātu dienu ar savu ģimeni, draugiem, kolēģiem.

Liepāju reklamēs 8 starptautiskās tūrisma izstādēs [0] 

16.01.2012

No 2012.gada janvāra līdz pat marta beigām Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies astoņās starptautiskās tūrisma izstādēs, lai reklamētu Liepājas un Kurzemes tūrisma piedāvājumu ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas un reģiona viesiem.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!