Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Slēpošanas centrs "Baiļi" atklāj slēpošanas sezonu! [0] 

16.01.2012

Pateicoties zemajām temperatūrām pagājušas nedēļas nogalē, svētdien, 15. janvārī slēpošanas centrā "Baiļi" atklāta slēpošanas sezona.

Sigulda aicina foto pastaigās. [0] 

11.01.2012

No 7. janvāra Siguldā tiek piedāvāta alternatīva ziemas atpūtas baudītājiem – Foto pastaigas. Katru sestdienu ikvienam pilsētas viesim ir iespēja doties pastaigā pa pilsētas gleznainākajām vietām gida un profesionāla fotogrāfa pavadībā, lai paraudzītos uz Siguldu no cita skatu punkta.

Madonas pusē notiek radošs pasākumu cikls „Praktiskā dzīves gudrību skola” [0] 

11.01.2012

Jau otro ziemu pēc kārtas Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar tūrisma pakalpojumu sniedzējiem organizē pasākumu ciklu „Praktiskā dzīves gudrību skola”. Tā kā pagājušajā gadā pasākumi bija pieprasīti, tad tika pieņemts lēmums arī šoziem piedāvāt ikvienam interesentam apgūt dažādas praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas.

Dabas muzejs sabiedrībai atklāj krājuma bagātības [0] 

10.01.2012

Ar 2012. gada janvāri Latvijas Dabas muzejs aicina izzināt dabas vēstures daudzveidību, piedāvājot ciklu „Viens gads muzeja krājumā”. Katru mēnesi būs cita tēma – janvāra mēnesis ir veltīts paleontoloģijai, un katru no 366 dienām būs apskatāms jauns objekts.

Izdota Ķekavas, Baldones, Salaspils novadu tūrisma karte 2012 [0] 

09.01.2012

Trešdien, 11. janvārī plkst. 13.00 Ķekavas novada Tūrisma informācijas centra telpās Ķekavā, Rīgas ielā 26 (Doles Tautas namā) notiks jaunas tūrisma kartes „Ķekavas, Baldones, Salaspils novads” prezentācija.

Veselīgas sestdienas Tērvetes dabas parkā [0] 

09.01.2012

Tērvetes dabas parks aicina janvārī, februārī un martā katru sestdienu no plkst. 12:00 -15:00 pavadīt jaukas brīvdienas svaigā gaisā.

Katram Jūrmalas pilsētas viesim sava monēta [0] 

09.01.2012

Jūrmalas tūrisma informācijas centrā ikvienam pilsētas viesim un iedzīvotājam ir iespēja iegādāties – suvenīrmonētu. Suvenīrmonēta atspoguļo vienu no ievērojamākajiem pilsētas kultūrvēsturiskajiem objektiem – Dzintaru koncertzāli un ir izdota par godu Dzintaru koncertzāles 75.jubilejai.

Dabas muzejā notiks izstāde „Āboli ziemas mirdzumā” [0] 

06.01.2012

No 11. līdz 15. janvārim Latvijas Dabas muzejā būs apskatāma Latvijā audzētu ābolu izstāde „Āboli ziemas mirdzumā”. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Valsts Augļkopības institūtu.

Neparastie Silmači Valmierā un Silmaču alus [0] 

06.01.2012

13. janvārī Valmieras drāmas teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvos dramaturga Laura Gundara luga „Advents Silmačos”. Šis darbs ir turpinājums Rūdolfa Blaumaņa leģendārajai lugai „Skroderdienas Silmačos”, ko iestudējis režisors Felikss Deičs, sadarbojoties ar scenogrāfu Reini Suhanovu un kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu. Izrādi savdabīgi atbalsta „Valmiermuižas alus” darītava, kas veltījusi šim iestudējumam īpaši darītu „Silmaču alu”.

Kopā ar bānīti uz krāšņo Stāmerienu  

03.01.2012

2012. gada 7. janvārī Gulbenes – Alūksnes bānītis aicina izbaudīt ziemas priekus un doties izbraukumā pa gleznaino Stāmerienas apkārtni.
Šogad bānītis sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens” ar jaunu sparu atsācis rīkot sestdienu ekskursijas un šoreiz aicina kopīgi nosvinēt vecticībnieku un pareizticīgo Ziemassvētkus Stāmerienā.
 

Jūrmalas tūrisma uzņēmumi atvērti Svētku Brīvdienās! [0] 

28.12.2011

Lai ikviens Jūrmalnieks, Latvijas iedzīvotājs un viesis varētu pilnvērtīgi izbaudīt atpūtu Jūrmalas kūrortpilsētā, svētku brīvdienās it īpaši 1.janvārī Jūrmalas tūrisma uzņēmumi būs atvērti ikvienam viesim.

Brīvdabas muzejs aicina uz Ziemas balli [0] 

23.12.2011

Ziemassvētku izskaņā, 26. decembrī no 17.00 līdz 21.00 Brīvdabas muzejs aicina uz Ziemas balli. Kad Ziemassvētki ģimenes lokā aizvadīti, ziemeļnieciski noskaņotus muzeja apmeklētājus, radus un draugus no tuvienes un tālienes gaida Brīvdabas muzeja tradicionālā Ziemas balle, karsti dzērieni un lukturīšu izgaismotas ēkas un takas ziemas vakarā. No 17.00 līdz 21.00 aicinām izbaudīt gaismu rotaļas uz muzeja ēkām.

Turaidā svētku nedēļu īpašais piedāvājums  [0] 

21.12.2011

Pavadot Veco gadu un sagaidot Jauno gadu, Turaidas muzejrezervāts ir sagatavojis īpašu dāvanu saviem apmeklētājiem. Laikā no 23. decembra līdz 8. janvārim papildus ziemas piedāvājumam katru dienu tiek atvērtas vairākas ekspozīcijas, kuras parasti ziemas sezonā ir slēgtas, lai sniegtu iespēju apmeklētājiem pakavēties Turaidas baznīcā un iepazīt Gaujas lībiešu kultūras mantojumu

Gulbenes – Alūksnes bānītis 2012. gadā kursēs kā līdz šim [0] 

20.12.2011

Neskatoties uz samazināto valsts finansējumu arī 2012. gadā Gulbenes – Alūksnes bānītis brauks pēc ierastā kustības saraksta.

Atklāj Ventspils virtuālo vēstniecību [0] 

19.12.2011

Pirmdien, 19.decembrī, plkst. 16:00 Rīgā notiks svinīgs Ventspils virtuālās vēstniecības atklāšanas pasākums. Ventspils virtuālo vēstniecību prezentēs Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks.

Bauskas pilī lies laimes un vilks bluķi [0] 

19.12.2011

Trešdien, 2011.gada 21.decembrī plkst. 18:30 Bauskas pils drupās kopā ar folkloras kopu „Dreņģeri” tiks svinēti Ziemas Saulgrieži − pēc senlatviešu tradīcijām tie ir īstie Ziemassvētki. Vēl pirms kristietības tradīciju ieviešanas, Ziemeļu tautas īpašā godā turējušas Ziemas Saulgriežu laiku, kas tiek dēvēts arī par Ziemas vidus laiku.

Latgale ieskandina Ziemassvētkus Spīķeros !  [0] 

17.12.2011

Tikai vienu dienu, 22. decembrī no 12:00 līdz 18:00 Spīķeru kvartālā notiks Rīgā pirmais Latgales Ziemassvētku tirdziņš.

Pasaules neparastākā viesnīca meklējama Liepājā  [0] 

17.12.2011

Viens no pasaules vadošajiem naktsmītņu rezervēšanas portāliem www.hotel.info šā gada jūnijā izveidoja pasaules pārsteidzošāko viesnīcu TOP-u “101 Amazing Hotels”. Pārsteidzošo viesnīcu izlasē iekļuva arī Karostas cietums. Par viesnīcām vairākus mēnešus balsoja portāla apmeklēji, tādējādi nosakot, kura būs pasaules pārsteidzošākā un neparastākā viesnīca.

Ar "Franču kamermūzikas smalkumiem" turpinās koncertcikls IEDEDZ GAISMU [0] 

14.12.2011

Ziemassvētku gaidās, ceturtdien, 22. decembrī plkst. 18.00 ar programmu „Franču kamermūzikas smalkumi” mājīgajā Promenade Hotel Hika zālē turpināsies koncertcikls „Iededz gaismu”. Koncertā ietverti franču komponistu darbi obojai, fagotam un klavierēm. Tos atskaņos vieni no labākajiem jaunās paaudzes mūziķiem un sava instrumenta lietpratēji obojists Egils Upatnieks un fagotists Jānis Semjonovs kopā ar šobrīd Šveicē dzīvojošo latviešu pianisti, Lielās mūzikas balvas laureāti Agnesi Egliņu.

Liepāja jau sāk gatavoties 2012. gada tūrisma sezonai  [0] 

14.12.2011

Lai arī šķiet, ka vasara, kad Liepāju apmeklē liels daudzums vietējo un ārvalstu tūristu, ir vēl aiz kalniem, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir uzsācis darbu pie tūrisma informācijas sagatavošanas, lai pilsētas viesiem nākamajā gadā būtu vienkāršāk un ērtāk iepazīt Liepājas un tuvējās apkārtnes tūrisma piedāvājumus.

Brīvdabas muzejs aicina ieskandināt ziemas saulgriežus [0] 

13.12.2011

Šo svētdien, 18. decembrī, no plkst.12.00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina uz ziemas saulgriežu ieskandināšanas pasākumu – Bluķa vakaru un svētku tirdziņu. No 12.00 līdz 17.00 ar dziesmām un rotaļām muzeju pieskandinās folkloras kopas „Kokle”, „Rija” un „Milzkalnieki”. Dziesmām skanot, vilksim bluķi, lai pēcāk to kopā ar visām negatīvajām emocijām sadedzinātu ugunskurā.

Bānīša mašīnists pirmais Latvijā saņem jaunā parauga apliecību [0] 

09.12.2011

Šī gada novembra vidū Gulbenes – Alūksnes bānīša mašīnists J. Viļums pirmais Latvijā saņēma jauno Eiropas kopienas parauga vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) vadīšanas apliecību.

Pasākumi šai nedēļas nogalei Tukuma pusē! [0] 

08.12.2011

Adventes laikam ritot, kad katrs klusībā cer sagaidīt Ziemassvētku brīnumu, „Pastariņa muzejs” piedāvā iepazīties ar ziemas saulgriežu svētku sagatavošanu un norisi, mācīties izrotāt telpas, gatavot svētku ēdienus, cept piparkūkas un apgūt Ziemas saulgriežu dziesmas un rotaļas. Šo visu Jums iemācīs „Ziemas saulgriežu skoliņā” Pastariņa muzejā, kas būs atvērta no š.g. 10. līdz 12. decembrim.

Latgales kultūras programmas projektu konkursa ietvaros izdota grāfu Plāteru-Zībergu tūrisma maršruta karte [0] 

08.12.2011

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs (TIC) īstenojis Latgales kultūras programmas ietvaros apstiprināto projektu „Tūrisma maršruta „Pa grāfu Plāteru-Zībergu pēdām Daugavpils apkaimē un Daugavpilī” karšu izdošana: jauna tūrisma produkta virzīšana ārējos augsti prioritāros tūrisma tirgos, popularizējot kultūrvēsturisko mantojumu””. Projekta mērķis - ar Plāteru-Zībergu dzimtas atstāto kultūrvēsturisko mantojumu un ievērojamu dzimtas pārstāvju vārdu veicināt informācijas pieejamību, tādejādi popularizēt Daugavpils novadu un Daugavpils pilsētu kā nozīmīgu kultūrvēsturisko centru un potenciālo ceļojuma galamērķi.

Turaidā Ziemassvētku ieskaņu koncerts „Svētki ledus pilī”  [0] 

08.12.2011

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, kad gribas priekā dalīties ar līdzcilvēkiem. Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Mūzikas nodaļas audzēkņi arī šogad kā katru gadu vēlas dāvināt prieku un patīkamas emocijas visiem Turaidas muzejrezervāta apmeklētājiem, īpaši - Turaidas iedzīvotājiem, tāpēc 20. decembrī plkst. 15.00 aicina ikvienu uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu „Svētki ledus pilī” Turaidas muzejrezervātā, muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā.

Uzzini jau tagad, kā Ziemassvētkus svinēs Ķīpsalā! [0] 

07.12.2011

No šodienas ikviens interneta vietnē www.bt1.lv/ziemassvetki var uzzināt un pat sadzirdēt kā taps svinēti Ziemassvētki Ķīpsalā – Rīgas Ziemassvētku koncertā “Ziemassvētku zvaigznes”, kur skanēs populāra klasiskā mūzika un iemīļotas dziesmas vēl nedzirdētā izpildījumā un jaunos aranžējumos. Koncerta īpaši veidotā programma ikvienam dāvās visgaišākās Ziemassvētku emocijas!

Izdots Platones pagasta buklets - kā atraktīva spēle un izziņas kaleidoskops [0] 

07.12.2011

Noslēdzot projekta “Ģederta Eliasa memoriālo māju “Zīlēni” izveide par interaktīvu kultūras, mākslas un tūrisma pasākumu norišu vietu” pirmo kārtu, klajā nācis buklets kā spēle “Apceļo Platoni!”. Bukleta idejas autors un izstrādātājs ir Guntis Pavilons – vienlaikus Platones pagasta patriots un Lielplatones, Platones un Elejas pagastu jauktā kora „Sidrabe” diriģents.

Tiks atklāta izstāde “Karosta – Fotoosta” [0] 

06.12.2011

Ceturtdien, 8. decembrī, pulksten 17:17 Liepājas Olimpiskajā centrā ar svinīgiem tostiem, Karostas cietuma bufetes uzkodām, konkursiem un pārsteiguma balvām tiks atklāta starptautiska foto izstāde “Karosta - Fotoosta”. 16 autorus vieno spēja saskatīt skaisto Karostas pilsētvidē. Izstādē izmantoti arī darbi, kas tapuši radošās nometnes “Karosta – Fotoosta 2011” laikā. Radošā nometne notika Karostā 2011. gada augustā. Nometne paredzēta kā jauna tradīcija Karostā, un 2012. gadā tās norises laiks būs no 13.līdz 17.jūnijam.

Eiropas gadalaiki bērniem un lielā adīšana [0] 

05.12.2011

10. decembrī plkst. 12.00 pasākums „Adiet, bērni, ko adiet...” Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, 1. stāvā) turpinās šīs sezonas mākslas spēles „Eiropas gadalaiki bērniem”.

Izstāde „Mīļdzīvnieki īstenībā un nostāstos” [0] 

02.12.2011

No 7. līdz 18. decembrim Latvijas Dabas muzejā būs apskatāma izstāde „Mīļdzīvnieki īstenībā un nostāstos”, kas tapusi sadarbībā ar putnu audzētavas „Putnu impērija” īpašnieci Jeļenu Kustovu un putnu kolekcionāru Juriju Dmitrijevu.

Amatas novads aicina vidzemniekus un viesus [0] 

30.11.2011

Amatas novada pašvaldība aicina vidzemniekus un viesus uz izcilu Latvijas Nacionālā teātra izrādi pēc Melānijas Vanagas grāmatas “Veļupes krastā”. Izrāde notiks atjaunotajā Amatas Kultūras centrā Ģikšos 3.decembrī plkst.18.00.

95% no Ventspils viesiem ieteiktu saviem draugiem apmeklēt Ventspili [0] 

30.11.2011

Kopumā 95% no Ventspils viesiem ieteiktu saviem draugiem apmeklēt Ventspili, bet 89% vēlētos apmeklēt Ventspili vēlreiz, apliecina no 2011.gada jūlija līdz septembrim Tirgus pētījumu centrs „SKDS” veiktā Ventspils viesu aptauja Ventspils naktsmītnēs.

Turaidas muzejrezervāts aicina skolēnus uz Ziemassvētku programmām [0] 

28.11.2011

Dabā ir iestājies klusums un miers, un ir sācies skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Turaidas muzejrezervāts aicina skolēnus sajust patīkamu Ziemassvētku noskaņu, visu decembri piedāvājot 3 dažādas izglītojošās programmas: „Ziemas saulgriežos pie līvu likteņa zirga”, „Ziemassvētki Turaidas muižā” un „Ziemassvētkos ciemos pie Turaidas fogta”.

Ventspilniekiem, kuriem veselības stāvokļa dēļ ir pārvietošanās grūtības, ventus nogādās mājās [0] 

25.11.2011

Izskanējuši vairāki iedzīvotāju iebildumi par to, ka ventus piešķir tikai tiem, kuri atnāk uz Tūrisma informācijas centru. Ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju lūgumu, Ventspils pilsētas pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu iespēju robežās nogādāt ventus dzīvesvietā tiem ventspilniekiem, kuriem veselības stāvokļa dēļ ir pārvietošanās grūtības.

Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2012” [0] 

24.11.2011

Jau šobrīd ir iespējams iegādāties biļetes uz gada “karstāko” pasākumu – erotikas festivālu “Erots 2012”, kas 17. un 18. februārī notiks Ķīpsalas hallē. Lielākais erotikas festivāls Baltijā piedāvās plašu mīlas preču klāstu un sola krāšņu, erotikas piesātinātu, daudzveidīgu izklaidi, kuru varēs baudīt brīvā atmosfērā, gūstot jaunus seksualitātes pārpilnus iespaidus. Ieeja no 18 gadu vecuma!

Jauns tūrisma produkts Ludzā!!! Nakts maršruts ,,Atvērties tumsā’’  [0] 

23.11.2011

Maršruts izveidots projekta ,,Atvērties tumsā’’ ietvaros ar Ludzas novada domes atbalstu un finansējumu.

Ventspils ventus saņem 20 000. apmeklētājs [0] 

23.11.2011

Trešdien, 23.novembrī Ventspils Tūrisma informācijas centrā 300 venti tika izsniegti 20 000ajam apmeklētājam. Laimīgais ventu īpašnieks ir ventspilnieks Anatolijs Žirjakovs.

Žirjakova kungs savā īpašumā saņēma īpašas piemiņas veltes no Ventspils pašvaldības – foto albumu „Ventspils 700+20”, pildspalvu un Annas Orniņas grafiku „Ventspilniece”, kurā attēlota viena no daudzajām Ventspils gotiņām.
 

Jauna rehabilitācijas programma sanatorijā „Belorusija” [0] 

23.11.2011

Šogad kūrorta rehabilitācijas centrs „Belorusija” ir izstrādājusi jaunu rehabilitācijas programmu bērniem – kanisterapiju - rehabilitācija ar suņu palīdzību. Tas ir viens no pieprasītākajiem animaloterapijas (terapijas veids, kura notiek ar dzīvnieku palīdzību) veidiem, jo ir viegli pieejams, un šie četrkājainie ārsti ir ļoti sabiedriski.

Līgatnes dabas taku dzīvniekiem sarūpētas gandrīz 5 tonnas zīļu [0] 

16.11.2011

Ir noslēgusies Latvijas Dabas muzeja un Gaujas nacionālā parka fonda kopīgi organizētā akcija ar aicinājumu lasīt zīles Līgatnes dabas taku dzīvniekiem. Pateicoties čaklajiem lasītājiem, uz Līgatni ir nogādātas teju 5 tonnas ozolzīļu, ar ziemas krājumiem nodrošinot visus Līgatnes dabas taku ozolzīļu ēdājus.

Jūrmala piedalās pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīgā un Jūrmalā” Alesundā, Norvēģijā [0] 

16.11.2011

Š.g. 17.novembrī Jūrmalas pilsētas uzņēmēji - kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala SPA” un viesnīca „Amber SPA Boutique” sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju „Air Baltic” piedalīsies „Air Baltic” organizētajā pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīga un Jūrmalā” („Welcome to Christmas City Riga&Jurmala”) Norvēģijas pilsētā Alesundā. Pasākums norisināsies Alesundas lielākajā tirdzniecības centrā - „Alesund Storecentre

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!