Otrdiena, 21. Maijs, 2024
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ģimenes nedēļa Gulbenē 2012.gada maijā [0] 

27.04.2012

Ģimene - Latvijas lepnums un spēks! Ģimenes nedēļa Gulbenē 2012.gada maijā

Ventspils pilsētā uzsākušies darbi pie jaunu velonovietņu uzstādīšanas [0] 

27.04.2012

Ventspils pilsētā projekta „Velotūrisma attīstība Ventspils pilsētā” ietvaros uzsākušies darbi pie jaunu 180 interesantu un atraktīvu velonovietņu uzstādīšanas. Velonovietņu dizains un novietošanas vietas izvērtētas Ventspils pilsētas domes Pilsētas attīstības komisijās, vizuālo izskatu pielāgojot to novietošanas vietām un vides funkcijai – Vecpilsētā novietojot pilsētas vēsturiskajai gaisotnei atbilstošas velonovietnes, savukārt jaunajā pilsētas daļā paredzot atraktīvas un saistošas velonovietnes.

Ventspilī notiks jau 18. Baltijas valstu informātikas olimpiāde [0] 

27.04.2012

Nākošnedēļ, no 3. līdz 6. maijam Ventspilī notiks Baltijas valstu 18. informātikas olimpiāde (BOI), ko organizē un atbalsta Ventspils Augstskola (VeA), Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts (LU MII) un Ventspils pilsēta. Olimpiādi finansē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

Darbu sāk starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2012” Ķīpsalā  [0] 

26.04.2012

27. aprīlī sāksies un līdz 29. aprīlim Ķīpsalā turpināsies šogad lielākā starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2012", kas vienuviet pulcēs gan auto jomas profesionāļus, gan jaunu automobiļu pircējus, gan auto mīļotājus – tiks demonstrēti jaunākie vieglo automobiļu modeļi, eksotiski un tūnēti automobiļi, komerctransports, kā arī viss, kas nepieciešams auto mehāniķiem.

Festivālā „Devilstone” uzstāsies oriģinālie zviedri „Lake of Tears” [0] Video

25.04.2012

Jau divdesmit gadus pastāvošā grupa „Lake of Tears” iepriecināja savus fanus visā pasaulē, kad pēc radošā pārtraukuma no jauna sanāca kopā. Turklāt, viņi plāno iepriecināt fanus Baltijas valstīs un vienīgo reizi šajā vasarā uzstāties mūzikas festivālā „Devilstone”, kas no 12. līdz 15. jūlijam risināsies Lietuvā.

Festivālā “Latviabeerfest 2012” piedalīsies vairāk nekā 68 alus šķirnes [0] 

24.04.2012

Baltijas lielākajā alus festivāla „Latviabeerfest 2012”, kas šogad norisināsies Vērmanes dārzā no 25. – 27.maijam, piedalīsies 21 alus zīmols no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Ukrainas, Beļģijas, Čehijas, Holandes un Austrijas, kopā piedāvājot vairāk nekā 68 alus šķirnes. Pieteikšanās vēl turpinās, tāpēc kopējais plānotais alus šķirņu skaits varētu sasniegt pat 100.

19.maijā notiks gadskārtējais Pūķaraga pārgājiens apkārt Papes ezeram [0] 

24.04.2012

19. maijā jau ceturto reizi viesu nama „Pūķarags” saimnieki aicina visus aktīvas atpūtas cienītājus piedalīties pārgājienā apkārt Papes ezeram. Šajā pasākumā ik gadu pulcējas tie, kas vēlas sagaidīt pavasari dabā, redzēt jaunos savvaļas zirgu kumeliņus ezera palienēs, sajust meža un pļavu atmodu, saskatīt un sadzirdēt gājputnu prieku par atgriešanos ligzdošanas vietās, plaukstošu pumpuru, pirmo zāles un puķu smaržu un krāsu daudzveidību, un, protams, izbaudīt gandarījumu par veikto ceļu un uzvaru pār sevi, jo pārgājiens nebūt nebūs viegla pastaiga.

„Bānīša Draugu klubs” aktīvi darbojas dzelzceļu vēstures saglabāšanā [0] 

24.04.2012

Biedrība „Bānīša Draugu klubs” pāris mēnešu laikā iegūst īpašumā šaursliežu dīzeļlokomotīvi, vagonu – ēdnīcu un senlaicīga tipa platformu.

Karstākais vasaras festivāls “Latvijas pirts 2012” [0] 

23.04.2012

Šā gada 2. - 3. augustā Siguldas novada atpūtas centrā “Brūveri” www.hotelbruveri.lv tiek organizēts tradicionālais vasaras festivāls “Latvijas pirts 2012”.
Ik gadu, jau vairāku gadu garumā vasarā Brūveros pulcējas pirts interesenti un profesionāļi. No neliela pirts pasākuma esam izauguši par starptautiski atpazītu festivālu. Gaidām viesos profesionālus pirtniekus no Latvijas, Igaunijas Lietuvas un Krievijas.
 

Pirmoreiz Rīgā uzstāsies pasaulslavenā deju grupa „Legion X” +VIDEO [0] 

23.04.2012

Pirmoreiz Rīgā viesosies pasaulslavenā deju grupa „Legion X”, kas 6. maijā kā īpašie viesi ar savu šovu uzstāsies starptautiskās dejas izstādes-festivāla „Magic Dance Expo 2012” galā koncertā Ķīpsalā.

"Valmierietis" tagad arī Valmieras Tūrisma informācijas centrā  [0] 

23.04.2012

Laikraksta "Liesma" izdoto pielikumu "Valmierietis" atsevišķi turpmāk varēs iegādāties arī Valmieras Tūrisma informācijas centrā. Pirmais izdevums kā veltījums Valmieras pilsētas 720. gadu jubilejai nāca klajā 2003. gada 30. aprīlī. Nu apritējusi teju desmitgade un šajā laikā "Valmierietis" lasītāju vidū kļuvis iecienīts.

Aicina piedalīties vasaras tūrisma rallijā „Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē”. [1] 

20.04.2012

2012. gada 28. jūlijā tūrisma portāls www.atputasbazes.lv aicina piedalīties brīvdienu izbraucienā – vasaras tūrisma rallijā “Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē”. Brīvdienu izbrauciena sākums pie krodziņa “Raganas ķēķis” (Rīgas – Valmieras šosejas 46.km). Ceļojuma noslēguma pasākums Minhauzena muzejā Duntē. Tūrisma rallija laikā visas dienas garumā iecerēts pabūt un izjust Minhauzena iespējamās un neiespējamās nerātnības Pārgaujas, Raunas, Smiltenes, Kocēnu, Burtnieku, Naukšēnu, Rūjienas, Mazsalacas, Alojas, Limbažu un Salacgrīvas novados.

Tukums aicina [0] 

20.04.2012

Ar Dzintara Čīčas un Kaspara Antesa koncertu piektdien pulksten 19:00 Tukuma Kultūras namā aicinām iegūt pozitīvu noskaņojumu sestdienas gaidāmajai talkai. Mākslinieku izpildījumā skanēs tādi hīti kā „Neskaties atpakaļ”, „Saldā dzīve”, „Vijolnieks” u.c. Ieejas biļetes 3.- ; 4.- un 5.- Ls Sīkāk par pasākumu Tukuma Kultūras namā vai pa tālruni: 63124125

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā bezvadu internetu Rožu laukumā [0] 

19.04.2012

Jau trešo gadu Liepājā, Rožu laukumā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja izmantot bezmaksas bezvadu internetu. Ja iepriekšējos gados šis piedāvājums bija tikai tūrisma sezonā – no maija līdz septembrim, tad kopš šī gada marta bezvadu internets Rožu laukumā būs pieejams pastāvīgi – visa gada garumā. Pagājušā gada tūrisma sezonā Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja apmeklētāji bija patiesi iepriecināti par šādu interneta izmantošanas iespēju.

Karostas glābšanas biedrība aicina talciniekus uz Ziemeļu fortiem [0] 

19.04.2012

21.aprīlī Karostas glābšanas biedrība kā katru gadu Lielajā talkā strādās Ziemeļu fortos. Talka sāksies pulksten 10 un ilgs līdz pulksten 13. Pēc tam talcinieki tiks aicināti uz Karostas Apmeklētāju centru, kur Karostas glābšanas biedrība talciniekus cienās ar karstu zupu.

Noskaidroti jauno modes mākslinieku konkursa “Habitus Baltija 2012” uzvarētāji  

18.04.2012

14. aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās 12. jauno modes mākslinieku konkurss “Habitus Baltija”, kas guvis profesionāļu un skatītāju atzinību un kļuvis par nozīmīgu modes pasākumu Baltijā. Šogad konkursā uzvaras laurus plūca un konkursa Grand Prix ieguva modes māksliniece Irina Tereščuka no Baltkrievijas, savukārt par “Labāko skolu” tika atzīta Krakovas Mākslas un dizaina skola (Polija).

Biedrības „Cita Rīga” projekts „Ar vilcienu uz Rīgu 150 gadus” [0] 

18.04.2012

Biedrība „Cita Rīga” sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamentu ir izveidojusi ceļvedi „Ar vilcienu uz Rīgu 150 gadus”.

Zvaigžņu nakts Balvu bibliotēkā [0] 

18.04.2012

27.aprīlī no plkst.19.00 līdz 22.00 Balvu centrālā bibliotēka tradicionāli savas durvis apmeklētājiem ver vēlā vakara stundā un aicina iesaistīties „Zvaigžņu nakts bibliotēkā” aktivitātēs.

Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī sākas gadatirgus sezona [0] 

18.04.2012

Sestdien, 21. aprīlī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī notiks pirmais pavasara stādu gadatirgus. NBD stādu gadatirgi Salaspilī ir vairāk nekā 15 gadus sena tradīcija - ja neskaita, ka K.V.Šoha stādu audzēšanas un tirdzniecības firma šeit darbojusies jau kopš 1898.gada. NBD gadatirgus sāka rīkot 90-to gadu vidū, kad, spēkā pieņemoties gan Latvijas stādaudzētavu piedāvājumam, gan dārzu saimnieku un ierīkotāju pieprasījumam, arvien biežāk izskanēja vēlme redzēt vienkopus abas puses kopējā pasākumā.

Meklējot pasaku tēlus pilsētā [0] 

17.04.2012

Sadarbībā ar a/s RIMI tapis jauns pasākums bērniem "Meklējot pasaku tēlus pilsētvidē". Projekts ir "Rīgas apkaimju spēles" mazais "brālis", kas domāts tieši ģimenēm ar bērniem, kas rosinātu iepazīt pilsētu un atrast interesantas lietas sev tuvākajā apkārtnē.

Daugavpils novadā rīkos I Vislatvijas ūdenstūristu saietu „Lielais plosts 2012” [0] 

17.04.2012

2012.gada 26.maijā Biedrība „Beibuks SK” Daugavpils novada domes rīkotā Starptautiskā Tautas mākslas festivāla „Augšdaugava 2012”, kas notiek gleznainajā Dabas parkā „Daugavas loki” Naujenes pagastā, Daugavpils novadā, ietvaros, rīkos grandiozu, Latvijas mērogā nebijušu, aktīvās atpūtas, ūdenstūrisma entuziastu un atbalstītāju pasākumu - Vislatvijas ūdenstūristu saietu Lielais plosts 2012.

Jelgavas Sv.Trīsvienības tornī - tūrisma vakars kopā ar Māri Olti [0] 

17.04.2012

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aizsāk jaunu pasākumu ciklu – tūrisma vakarus Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Pirmais pasākums notiks 20.aprīlī, pulksten 18:00 un tā dalībnieki tiks aicināti doties virtuālā ekspedīcijā pa Zemgali kopā ar Māri Olti.

Kocēnu novada dome izdevusi pirmo tūrisma ceļvedi [0] 

16.04.2012

Kocēnu novada dome izdevusi pirmo tūrisma bukletu - “Kocēnu novada tūrisma ceļvedis 2012”, kurā apkopota informācija par tūrisma iespējām Kocēnu novada pagastos – Bērzainē, Dikļos, Kocēnos, Vaidavā un Zilākalnā.

Brīvdienās gaidām Turaidā!  [0] 

13.04.2012

Nedēļas nogales brīvdienās, kad Lieldienu svētkus svinēs pareizticīgie kristieši, Turaidas muzejrezervāts aicina uz Turaidu vērot dabā pavasara atnākšanu, staigājot pa muzejrezervāta izveidotajām dabas takām, priecāties par saplaukušajām zilajām vizbulītēm un pakavēties pārdomās, apskatot 1750. gadā celtās koka baznīcas atjaunoto interjeru.

Drīzumā palu šovs  [0] 

13.04.2012

Pavasaris ir klāt un Kuldīgā iespējams vērot, kā virs Ventas rumbas lec vimbas. Šāda parādība novērojama katru pavasari, zivju nārsta laikā, tādēļ Kuldīgu mēdz dēvēt par pilsētu, kur zivis ķer gaisā.

Līdz 20.aprīlim pieteikšanās smeķīgākajam laivu braucienam „Abuls- Gauja” lētāk! [0] 

11.04.2012

2012.gada 12.maijā ar, iespējams, smeķīgāko laivu maršu pasaulē „Abuls- Gauja” un Gardēžu pikniku Valmiermuižas parkā tiks atklāta vasaras tūrisma sezona Valmierā un tās apkārtnē. Pieteikšanās dalībai laivu braucienā norisināsies līdz pat pasākuma dienai, taču izdarot to līdz 2012.gada 20.aprīlim, dalības maksa būs gandrīz divas reizes zemāka.

Izveidots jauns projekts - spēle "Gadsimta pieskārieni Rīgai" [0] 

10.04.2012

Biedrība „Cita Rīga” RDIKSD Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros aicina visus interesentus piedalīties spēlē „Gadsimtu pieskārieni Rīgai”. Spēle sastāvēs no četrām daļām – trīs neklātienes spēlēm un viena klātienes pasākuma.

Putnu vērošanas diena Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā [0] 

10.04.2012

14. aprīlī plkst. 8:00 un 18:00 Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā un Āraišu apkārtnē putnu pazinēja Mārtiņa Platača vadībā ikviens interesents aicināts doties vērot, saskaitīt un atpazīt mūsu mazos kaimiņus, kas jau ir atlidojuši šajā pavasarī.

Informācijas diena Turaidas muzejrezervātā [0] 

09.04.2012

Lai informētu sabiedrību, jo īpaši tūrisma nozares pārstāvjus, organizētājus un interesentus, Turaidas muzejrezervāts 14. aprīlī plkst. 10.00 rīko Informācijas dienu, kurā tiks iepazīstināts ar muzejrezervāta 2012. gada tūrisma sezonas piedāvājumu, topošajām ekspozīcijām un aktualitātēm muzeja darbībā, kā arī ar bagātīgi ilustrēto izdevumu „Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts”. Ceļvedī ietverta plaša informācija par visām muzejrezervāta teritorijā esošajām ēkām-pieminekļiem, brīvdabā un telpās šobrīd izvietotajām ekspozīcijām un arī par Turaidas vēsturiskā centra notikumiem gadsimtu garumā.

Informācija amatniekiem un tirgotājiem! [0] 

07.04.2012

Informējam amatniekus un tirgotājus par Ķekavas novada Tūrisma informācijas centra rīkotajiem tirdziņiem 2012. gada vasarā!

airBaltic stiprina sadarbību ar korporatīvajiem klientiem un tūrisma aģentūrām [0] 

04.04.2012

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir padarījusi tās pakalpojumus pievilcīgākus ilgtermiņa un lojālajiem partneriem. Turpmāk korporatīvie partneri no uzņēmumiem, valsts iestādēm, nevalstiskām organizācijām, valdībām un tūrisma aģentūrām saņems labākus nosacījumus, izvēloties airBaltic lidojumiem uz/no 60 dažādiem galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.

Rīgā Lieldienas atzīmēs gan garīgās, gan tautiskās noskaņās [0] 

04.04.2012

Sākot ar Lielo Piektdienu, 6.aprīli, līdz pat 10.aprīlim Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt dažādus Lieldienu pasākumus, tajā skaitā, koncertus, meistardarbnīcas, kā arī atraktīvas, radošas aktivitātes bērniem. Lieldienu pasākumi notiks gan garīgās, gan tautiskās noskaņās, un tie risināsies Rīgas parkos, laukumos, baznīcās un kultūras centros.

Liepājā viesojās Vidzemes tūrisma nozares speciālisti [0] 

04.04.2012

28.martā Liepājā ieradās Vidzemes tūrisma nozares speciālisti, lai iepazītos ar tūrisma piedāvājumu un attīstības tendencēm Liepājā. Viesi apmeklēja Karostas cietumu un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju, kā arī devās nelielā ekskursijā, aplūkojot pilsētas centru, promenādi un Liepājas himnas tēlu skulptūras.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina Lieldienas sagaidīt Liepājas pusē! [0] 

04.04.2012

Lieldienas Liepājas pusē šogad tiks sagaidītas ar plašu pasākumu programmu gan pilsētā, gan novados, tādēļ ikviens ir laipni aicināts garo nedēļas nogali viesoties vēju pilsētā.
Lielajā piektdienā mierīgas atpūtas cienītāji varēs apmeklēt Lietišķās mākslas centru, kur būs iespēja iepazīt tradicionālās mākslas izstrādājumu tapšanas procesu. Savukārt sestdienā apmeklētājiem atvērts būs Amatnieku nams, un studijas „Liepzars” telpās, Kungu ielā 9, būs apskatāma Lieldienu floristikas izstāde. Arī Liepājas muzejs K.Ukstiņa ielā 7/9 gaidīs apmeklētājus piektdien (līdz plkst.17:00) , sestdien un pirmdien.

Kas to Lieldienu iešūpinās? – Mēs paši kopā Turaidā! [0] 

04.04.2012

Sagaidot pavasari un svinot Lieldienu svētkus, Turaidas muzejrezervātā pirmdien, 9. aprīlī plkst. 14.30, visi kopā ar ģimenēm aicināti uz Lieldienu svētkiem „Kas to Lieldienu iešūpināja?” Turaidas muižas saimnieciskajā centrā.

Lieldienas Brīvdabas muzejā [0] 

04.04.2012

Pirmajās un Otrajās Lieldienās, 8. un 9. aprīlī, Brīvdabas muzejs aicina uz ikgadējām svinībām visai ģimenei ar folkloras kopu priekšnesumiem, rotaļām, olu kaujām un ripināšanu, radošajām darbnīcām un citām izdarībām.

"Pūkainās dienas Ķīpsalā" aicina palīdzēt dzīvnieku patversmei, nododot makulatūru [0] 

04.04.2012

Ikviens, kas vēlas palīdzēt mūsu četrkājainajiem draugiem Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos, tiek aicināts 7. un 8. aprīlī Ķīpsalā, pasākumā "Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012" laikā, nodot makulatūru, kas pēc tam tiks nogādāta otrreizējai pārstrādei un iegūtā nauda pārskaitīta Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes iemītnieku vajadzībām.

Starptautiska muzeju sadarbības projekta ietvaros Latvijā apmaiņas vizītē ieradīsies ASV skolēni [0] 

30.03.2012

No 1. līdz 7. aprīlim Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) un Nacionālā Konstitūcijas centra (Filadelfijā, ASV) sadarbības projekta „Apaļais galds” ietvaros Latvijā ieradīsies Filadelfijas (ASV) skolēnu grupa un Nacionālā Konstitūcijas centra darbinieki. Vizītes laikā pieci ASV skolēni no Filadelfijas iepazīsies ar Latvijas skolēnu ikdienu, uzzinās par to aktivitātēm ārpus skolas.

Esi Zaķis? Brauc „pa zaķi” ar Gulbenes – Alūksnes bānīti [0] 

30.03.2012

Šī gada 7. aprīlī Gulbenes – Alūksnes bānītis sadarbībā ar akciju sabiedrību „Pasažieru vilciens” organizēs Lieldienu sagaidīšanas pasākumu Papardes meža ielokā.

“Vaira” – eksprezidentes vārdā nosauktais motocikls – jau šonedēļ izstādē Ķīpsalā  [0] 

29.03.2012

Izstādē “Motocikls 2012” līdzās jaunākajiem motociklu modeļiem būs arī pašu uztūnēti dzelzs rumaki, starp kuriem būs aplūkojams ar “baltais gulbis” – jau par klasiku kļuvušais Harley Davidson Heritage Softail motocikls vārdā “Vaira”. Šis spoži baltais motocikls ir rotāts ar Lielvārdes jostas elementiem un nosaukts bijušās Latvijas prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas vārdā.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!