Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ekskursija „Jelgavas atmoda, industrializācija un mantojums 19.-20.gs.” [0] 

25.06.2012

30.jūnijā, plkst. 13:00 notiks šovasar jau trešā Jelgavas reģionālā tūrisma centra organizētā regulārā ekskursija pa Jelgavu un tās apkārtni. Šajā sestdienā gide Ingrīda Pečkovska stāstīs par Jelgavas atmodu, industrializāciju un mantojumu 19. – 20.gadsimtā.

Latvijas Dabas muzejā atgriežas zemeņu izstāde [0] 

25.06.2012

No 28. līdz 30. jūnijam Latvijas Dabas muzejā pēc trīs gadu pārtraukuma būs aplūkojama izstāde „Zemenes”, ko piedāvā Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība.

Peoniju krāšņums Rundālē [0] 

21.06.2012

Kā katru gadu pirmsjāņu laikā, Rundāles pils dārzā sākusi ziedēt peoniju kolekcija. Papildus ziedošajām peonijām dārzā, sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu no 21. līdz 24. jūnijam pils pirmā stāva vestibilā būs apskatāma peoniju izstāde. Nacionālā botāniskā dārza speciālisti šai izstādei būs sarūpējuši vairāk kā 40 dažādu šķirņu peonijas. Izstāde apskatāma bez maksas.

“Latviabeerfest” aicina visus interesentus uz 16.starptautisko Berlīnes alus festivālu [0] 

20.06.2012

„Latviabeerfest” orgkomiteja sadarbībā ar jaundibināto alus kultūras popularizētāju biedrību „Alus Brālība” aicina visus interesentus uz 16.starptautisko Berlīnes alus festivālu, Vācijā, kas norisināsies šā gada 3. – 5.augustā.

Par mūzikas festivālu “Osvalds 2012”  [0] 

20.06.2012

2012. gada 3.,4. augustā Balvos un Baltinavā tiks rīkots mūzikas festivāls „Osvalds 2012”. Šis ir festivāla 17. pastāvēšanas gads. Šā gada lielākā aktualitāte ir festivāla atgriešanās 2 dienu formātā. Tas nozīmē, festivāls notiks 2 dienas, divās dažādās vietās – Balvos un Baltinavā

Mūzikas festivālā „Devilstone“ – šausmu filmas un dokumentālais kino [0] Video

19.06.2012

Mūzikas festivālā „Devilstone“, kas no 12. līdz 15. jūlijam norisināsies Lietuvā, publika varēs baudīt ne vien metāla vai roka mūziku, bet arī kino mākslu. Festivāla izklaidi, kas startēja jau pagājušajā gadā – kino zem atklātām debesīm- festivāla organizatori turpinās arī šogad, piedāvājot šausmu kino repertuāru, kā arī dokumentālās filmas par mūziku, kas radīta un spēlēta no slavenajiem Woodstock laikiem līdz pat mūsdienām.

Studentu celtnieku vienību veterānu salidojums – augustā! [0] 

18.06.2012

3., 4. un 5.augustā notiks kādreizējo studentu celtnieku vienību (SCV) veterānu trešais festivāls.
Pirmajā festivālā 1999.gadā draudzīgo augstskolu (Rīgas Politehniskā institūta, Latvijas Valsts Universitātes, Liepājas Pedagoģiskā Institūta un Latvijas Lauksaimniecības Akadēmijas) aktīvākās vienības pulcējās Buses pilskalnā un 2009.gadā – Ķeguma pusē. Tie bija svētki tiem, kuros joprojām mājo studentiskais gars, atmiņas un kopā būšanas vēlme.
 

Bērnu atpūtas un piedzīvojumu nometne  [0] Video

17.06.2012

Bērnu atpūtas un piedzīvojumu nometne "Zaļā vasara -2012". Piedāvājam bērniem, pusaudžiem vecumā no 9 līdz 13 gadiem jauki pavadīt laiku atpūtas un piedzīvojumu nometnē "Zaļa vasara -2012".

Jauna tūrisma karte un maršruts Jelgavas iepazīšanai [1] 

15.06.2012

Jūnijā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) izdevis unikālu Jelgavas tūrisma karti. Kombinējot pilsētas karti un mākslu, JRTC ir radījis materiālu, kas vienlaikus izceļ Jelgavas ievērojamāko vietu skaitumu un ir noderīgs informācijas avots pilsētas viesiem.

Vasaras saulgriežu svētki Turaidā [0] 

15.06.2012

Vasaras pilnbrieda laikā, gada īsākajā naktī, 21. jūnijā no plkst. 19.00 līdz saules lēktam, Turaidas muzejrezervātā, Jāņkalnā, tiek svinēti vasaras saulgriežu svētki, kuros ikviens aicināts izdzīvot saulgriežu nakti, izbaudot dabas burvību, saules ritu maģiju un tautasdziesmu spēku kopā ar nodibinājuma "Māras loks" ļaudīm un folkloras kopām no dažādiem Latvijas novadiem.

Šodien AERODIUM atklāj lidošanas sezonu Siguldā [0] 

15.06.2012

Šodien, 15.jūnijā, ar atklāšanas pasākumu tiks uzsākta AERODIUM Sigulda lidošanas sezona. Siguldas vēja tunelis ir atgriezies Latvijā pēc veiksmīgi pavadītas ziemas sezonas Dienvidāfrikā.

Brīvdabas muzejs. Ielīgosim gudri, lai svinētu jautri [0] 

14.06.2012

Tuvojas laiks, kad mūsu Dieva dēls Jānis nāks apraudzīt savus bērnus. Lūkos kā tie strādājuši, kā rotājušies, kā gatavojas viņu sagaidīt. Ko dziedās, ko liks galdā un kādus tikumus godās.

Lielā ūdensdiena, pirmsjāņu sadancošana un stādu tirgus NBD Salaspilī  [0] 

13.06.2012

Sestdien, 16. jūnijā, Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī tradicionālo jūnija stādu gadatirgu kuplinās paaudžu sadancošana, kurā piedalīsies teju 300 dejotāji – bērnu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi, kā arī folkloras kopa un pūtēju orķestris. Pulksten 12:00 būs koncerts, pēc tā – balle, ieskandinot Jāņu dienu ar dančiem un lustīgu līgošanu.

Ekskursija pa studentu Jelgavu [0] 

12.06.2012

Sestdien, 16.jūnijā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā „Studentisks špacieris pa Jelgavu ar pastāstiem par studentiem un ne tikai...". Ekskursijas ietvaros būs iespējams apskatīt Jelgavas studentu galveno mītni – Jelgavas pili, Jelgavas dzelzceļa staciju, izstaigāt studentu „īsceļus" caur pagalmiem, apskatīt fakultātes, krodziņus un danču vietas.

Rallijs „Madona 2012” noslēdzies ar igauņa Georga Grosa uzvaru [0] 

12.06.2012

Latvijas un Igaunijas rallija čempionāta posmā rallijā „Madona 2012” uzvaru ir izcīnījis Igaunijas pārstāvis Georgs Gross ar stūrmani Raigo Molderu, kuri Madonā nepārspēti palika arī pagājušajā gadā. Gross no deviņiem rallija ātrumposmiem ātrākais bija septiņos.

Tējas zāļu vākšana Turaidas pļavās - akcija „Dalies prasmēs!”  [0] 

12.06.2012

17. jūnijā plkst. 12.00 ikviens aicināts uz Turaidu, lai pļavās lasītu tējas zāles kopā ar fitoterapeiti Gundegu Purmali un uzzinātu atbildes uz jautājumiem, kāpēc, kā un kādas tējas zāles šajā laikā jālasa. Jūnija vidus ir mirklis īsi pirms vasaras saulgriežiem, kad savvaļas augi ir izauguši un uzņēmuši saules dzīvinošo enerģiju un zemes dziedinošo spēku un ir enerģētiski visaktīvākie. Šis laiks ir īpaši piemērots tējas zāļu lasīšanai.

Aitas Turbās! [1] 

11.06.2012

Atpūtas komplekss Turbas ar plašo teritoriju un atpūtas iespējām piedāvā lielisku atpūtu jebkurām gaumēm. Gan mierpilnu un romantisku atpūtu divatā, aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas svinības draugu lokā, gan radošu vidi semināru organizēšanai.

Bezmaksas pasākumu cikls “Karosta atver durvis” [0] 

07.06.2012

Pasākumu cikls četrās nedēļas nogalēs vasaras sezonā - publiskās lekcijas un ekskursijas uz populāriem un mazāk zināmiem Karostas objektiem. Visas aktivitātes būs bezmaksas. Projekta mērķauditorija galvenokārt ir liepājnieki. Pasākumu galvenais mērķis padarīt Karostu tuvāku liepājniekiem, iepazīstināt liepājniekus ar Karostas vērtībām, likt viņiem apzināties Karostu kā līdzvērtīgu Liepājas pilsētas daļu un aicināt iedzīvotājus lepoties ar savu pilsētu.

Rundāles pilī aktīvi rit restaurācijas pabeigšanas darbi [0] 

07.06.2012

Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas „Rundāles pils restaurācijas pabeigšana 2010 - 2014” ietvaros Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis iepazīstināja mecenātus Ināru un Borisu Teterevus, kā arī programmas patronesi Lilitu Zatleri ar restaurācijas gaitu – pilnībā iekārtotu Biljarda zāles interjeru, kā arī ar darbu gaitu Hercoga otrajā darba kabinetā un Hercoga bibliotēkā.

Liepājai sava šokolādes pastkarte [0] 

07.06.2012

No šodienas visiem, kuri savus draugus vēlas iepriecināt ar pastkartes sūtījumu no Liepājas, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā ir pieejama pavisam ekskluzīva un garda pastkarte no šokolādes. Šokolādes pastkarte jeb ŠOKO PASTS ir īpaši iepakota 100g "Laima" šokolāde, kuru var nosūtīt pa pastu. Produkts apvieno klasiskās pastkartes funkcijas un šokolādi. Iepakojums izveidots tā, lai ikvienu uzrakstīto apsveikumu varētu izlasīt tikai tā saņēmējs speciāli atverot pastkartes sadaļu.

Preses konference par gaidāmo Latvijas rallija un rallijsprinta, kā arī Igaunijas rallija čempionāta posmu – ralliju „Madona 2012” [0] 

06.06.2012

8. un 9. jūnijā Madonā un Madonas apkārtnē notiks vienas no dalībnieku skaita ziņā lielākajām rallija sacensībām – rallijs „Madona 2012”. Madonas rallijā startēs 120 ekipāžas, kas šīs sacensības ir padarījušas par pēdējo gadu viskuplāk pārstāvētajām. Tas lielā mērā ir skaidrojams ar to, ka rallijs „Madona 2012” vienlaicīgi ir gan Latvijas rallija un rallijsprinta čempionāta posms, gan arī Igaunijas rallija čempionāta posms.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs prezentē tūrisma piedāvājumu starptautiskajā izstādē „Rietumlietuvas biznesa sasniegumi” [0] 

05.06.2012

Laikā no 31.maija līdz 2.jūnijam Klaipēdā, Švyturis hallē notika starptautiskā izstāde „Rietumlietuvas biznesa sasniegumi”. Šī ir jauna tradīcija, ko aizsāk Klaipēdas pašvaldība sadarbībā ar Klaipēdas Tirdzniecības un rūpniecības kameru – aicināt vienkopus visus Lietuvas rietumu daļā esošos uzņēmējus un pakalpojumu sniedzējus, lai radītu vidi, kur dalīties pieredzē, dibināt kontaktus ar jauniem biznesa partneriem, prezentēt savu ražoto produkciju vai sniegtos pakalpojumus. Izstādē piedalījās vairāk kā 100 dalībnieku, un tie pārstāvēja visdažādākās nozares: no kravu pārvadājumiem gan ar sauszemes, gan jūras transportu līdz pārtikas ražošanai un viesnīcu un restorānu pakalpojumiem.

Kurzemes tūrisma asociācija aicina piedalīties stāstu konkursā par tēmu „Ražots Kurzemē”. [0] 

04.06.2012

Projekta „Jauna un inovatīva tūrisma pakalpojuma attīstīšana Kurzemē”, ko ievieš biedrība „Kurzemes Tūrisma asociācija", ietvaros notiek stāstu konkurss par tēmu „Ražots Kurzemē”.

Gulbenes novadā piedāvā īpašos novada ēdienus [0] 

04.06.2012

No 19.maija vairāki Gulbenes novada ēdināšanas uzņēmumi ir sarosījušies, lai dāvātu vēderprieku gan novada iedzīvotājiem, gan viesiem, piedāvājot īpašo Gulbenes novada ēdienkarti. Ēdienkarte pārsteigs ar auksto zupu “Svētā ezera brīnums”, salātiem “Veltījums Gulbenei”, otro ēdienu “Laimes lācis” un “Bānīša veltnītis”, desertu “Pindacīšas skūpsts”, kā arī ar alkoholisko kokteili “Volfu stiprais” un Dzintara Galeja deserta vīniem, kas ar rūpību un mīlestību gatavoti Jaungulbenes pagastā.

Gulbenes novadā ekskursijas vadīs sertificēti gidi [0] 

04.06.2012

Maija sākumā Gulbenē tika uzsāktas Gulbenes novada ekskursiju vadītāju – gidu apmācības. 15 topošie gidi no Gulbenes pilsētas un pagastiem līdz jūnija vidum mācās un apgūst jaunas prasmes, kā profesionālāk un interesantāk parādīt Gulbenes novadu tuviem un tāliem ciemiņiem.

Svētki „Atpūtnieki zaļumos” Turaidā [0] 

04.06.2012

Laikā, kad vasara uzziedējusi pilnā krāšņumā, 10. jūnija pēcpusdienā, Turaidas muzejrezervātā norisināsies svētki „Atpūtnieki zaļumos”. Jau 19. gadsimtā par Vidzemes Šveici dēvētā Gaujas senleja kļuva par atpūtnieku iecienītu objektu un skaistajās vasaras dienās pie Siguldas stacijas pat ap 100 ormaņu sagaidīja zaļumniekus, lai vestu tos baudīt vasaru Turaidā. Arī šajā jūnija svētdienā ikviens aicināts izbaudīt dienu brīvā dabā kopā ar ģimeni, radiem un draugiem un pavadīt laiku nesteidzīgās nodarbēs un patīkamās sarunās.

Atklātas arī Vidzemes un Latgales dižvietas [0] 

04.06.2012

Līdz ar speciālu dižvietu norāžu uzstādīšanu atklātas sociālā projekta „Latvijas Dižvietu MĀJAS karte” jeb „Iemīli Latviju ar MĀJAS dižvietām!” (www.majaslegendas.lv) jaunās dižvietas Vidzemē un Latgalē, kas ir Āraišu ezerpils, „Vējiņu” pazemes ezeri Straupē, Skaņaiskalns, Dabas parks „Daugavas loki” un Nīcgales Lielais laukakmens. Kopā ar jau pagājušajā nedēļā atklātajām dižvietām Kurzemē un Zemgalē šobrīd speciālas zīmes ir uzstādītas vienpadsmit no paredzētajām divpadsmit dižvietām.

Rallija „Madona 2012” izklaides un sacensību programma  

02.06.2012

Rallijs „Madona 2012” šajā gadā notiks piektdien, 8.jūnijā un sestdien, 9.jūnijā, tāpēc jau tagad ir skaidrs, ka svētdien, dienu pēc sacensībām, visi rallija līdzjutēji un noslēguma pasākuma apmeklētāji varēs atgūt spēkus, lai pirmdien ar jaunām emocijām varētu doties savās ikdienas gaitās.

WRC Akadēmijas vicečempions startēs rallijā „Madona 2012” [0] 

31.05.2012

Līdz rallijam „Madona 2012” nav vairs daudz atlicis un līdz vienām no interesantākajām rallija sacensībām šajā gadā vairs ir tikai nedēļa. Jau tagad ir skaidrs, ka dalībnieku skaita ziņā Madonas rallijs būs viens no kuplākajiem čempionāta posmiem šajā sezonā Latvijā. Madonā uz starta stāsies ne tikai rallijsprinta braucēji, bet arī Latvijas un Igaunijas stiprākās rallija ekipāžas. Esam jau ziņojuši, ka šogad Madonas rallijs paralēli ir iekļauts arī Igaunijas rallija čempionāta kalendārā.

Noskaidros 2012. gada Latvijas labāko pavāru [0] 

30.05.2012

Lai noskaidrotu labāko Latvijas pavāru, kā arī veicinātu Latvijas pavāru profesionalitātes izaugsmi, pieredzes apmaiņu un savstarpējo sadarbību, starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2012” 7. septembrī notiks konkurss “Latvijas 2012. gada pavārs”.

Liepājā atklās vēl vienu velosipēdu nomas punktu [0] 

30.05.2012

Sestdien, 2.jūnijā, plkst 11:00 pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja notiks svinīga velosipēdu nomas punkta atklāšana. Šo projektu īsteno „Liepājas Autostāvvietas” sadarbībā ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju.

Šodien atpūtas parkam «Lācītes» ir dzimšanas diena – paliek 6 gadiņi . [0] 

30.05.2012

Atpūtas parks «Lācītes» atrodas Vidzemē , 150 km no Rīgas, Gaujas krastos.

Tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgus [0] 

30.05.2012

Jau šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Brīvdabas muzejā norisināsies gada lielākie amatniecības svētki – Tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgus. 42. gadu pēc kārtas jūnija pirmajā nedēļas nogalē Brīvdabas muzejā pulcējas tautas lietišķās mākslas studijas un amatnieki no visas Latvijas, lai divu dienu laikā ar savu gada veikumu iepazīstinātu apmeklētājus. Līdztekus amatniecības izstrādājumiem Gadatirgū iespējams iegādāties arī vietējo pārtikas preču ražotāju produkciju – mājas sierus, kūpinājumus, vīnu un citus gardumus.

Ekskursijā stāstīs par Jelgavu viduslaikos [0] 

30.05.2012

Sestdien, 2.jūnijā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā „Jelgavas viduslaiku vārtu stāsts” un iepazīt Jelgavu gida un vēsturnieka Andra Tomašūna vadībā.

30.maijā LRTIB vadītāja piedalīsies Latvijas tūrisma iespēju reklamēšanas pasākumā Maskavā  

29.05.2012

30.maijā LRTIB vadītāja Ieva Hmieļevska piedalīsies Latvijas tūrisma iespēju reklamēšanas pasākumā „Latvijas kūrorti aicina”, kurš notiks Maskavā, Centrālajā Mākslas darbinieku namā.

airBaltic atzīta par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē [0] 

28.05.2012

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir atzīta par vienu no TOP 10 visinovatīvākajām aviokompānijām pasaulē. Šo atzinumu ir veikusi neatkarīgā nozares un patērētāju tendenču pētījumu aģentūra Airlinetrends.com.

Ekskursija „Jelgavas salu dārgumi [0] 

25.05.2012

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs pilsētas svētku laikā aicina doties ekskursijā ar kājām uz trīs dažādām Jelgavas pilsētā esošajām salām.

Iberia Express uzsāks lidojumus no Rīgas uz Madridi  [0] 

25.05.2012

No 3.jūlija starptautiskajā lidostā „Rīga” darbu uzsāks jaunā Spānijas zemo cenu lidsabiedrība Iberia Express, kas veiks lidojumus uz Spānijas galvaspilsētu Madridi. Reisi notiks divreiz nedēļā – otrdienās un sestdienās.

Rīt Ķīpsalā sāksies grandiozs pasākums bērniem un vecākiem! [0] 

24.05.2012

Jau no rītdienas līdz pat līdz 27. maijam Ķīpsalā valdīs vēl nebijusi kņada un rosība, jo vienlaikus notiks vienīgā bērnu preču un ideju izstāde „Bērnu pasaule” un vēl nebijis pasākums 4 līdz 9 gadu veciem bērniem “Kas te? Es te! Ķīpsalā”!

Ceturtie Ritma svētki Cēsīs [0] 

24.05.2012

Cēsu pilsētas svētku „Cēsu stāsti 2012” laikā, 2.jūnijā, notiks jau ceturtie Ritma svētki. Šogad svētku koncepcija nemainīga – dažādi ritma priekšnesumi, meistarklases un instrumentu darbnīcas. Svētki pulcēs gan pazīstamus māksliniekus, gan bērnus un jauniešus no mūzikas skolām.
 

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!