Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpils cietoksnī atzīmēs Inflantijas poļu 1863. gada Janvāra sacelšanos [0] 

21.01.2013

Daugavpils pilsētas dome, Polijas Republikas vēstniecība Latvijā aicina visus atzīmēt Janvāra sacelšanās 150. gadadienu. Patronāžu pār 1863.g. Janvāra sacelšanos ir uzņēmies Polijas Republikas prezidents Broņislavs Komorovskis, kas š. g. 22. janvārī, sacelšanās uzliesmojuma dienā, aizdegs sveces pie Janvāra sacelšanās dalībnieku atdusas vietas Povonzku Militārajā kapsētā Varšavā.

Akcentējot dabas tēmu, Ogri un Ikšķili prezentēs Balttour 2013 [0] 

21.01.2013

Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra (OITAA) no 8. līdz 10. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū „Balttour2013”. Šogad galvenais uzsvars tiks likts uz dabas tēmu un Ogri un Ikšķili vienojošo dabas elementu- dabas parku „Ogres Zilie kalni”.

Valmieras un apkārtnes tūrisma konsultatīvā padome izvērtēs pērno gadu [0] 

21.01.2013

Otrdien, 22. janvārī plkst. 14:00 Burtnieku zirgaudzētavas semināru zāle uz pirmo tūrisma konsultatīvās padomes sēdi jaunajā gadā sanāks Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma uzņēmēji un tūrisma nozares profesionāļi.

Mirklis pie Mītavas tilta tūrisma izstādē Balttour 2013 [0] 

17.01.2013

No 8. līdz 10. februārim Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2013” prezentēs šā gada tūrisma aktualitātes reģionā. Šogad izstādes apmeklētāji tiks aicināti doties nelielā pastaigā pa improvizētu promenādi gar jauno Mītavas gājēju tiltu, piedalīties konkursos, aktīvi darboties, degustēt vietējo uzņēmumu produkciju un saņemt noderīgu informāciju par tūrisma iespējām Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

Latviešu „Zemeņu lietus” Vācijā [0] 

17.01.2013

Daudzgadējs Jelgavas ledus skulptūru festivāla mākslinieciskais vadītās, tēlnieks Kārlis Īle un Agnese Rudzīte-Kirillova Rostokas piepilsētā Rovershāgenā (Vācija) izveidojuši lielāko un apjomīgāko ledus skulptūru, kādu jebkad no ledus pašrocīgi veidojuši latviešu mākslinieki. Tēlnieku tandēms uzbūris izstādes „Ienāc zemeņu brīnumzemē!” centrālo kompozīciju „Zemeņu lietus.

Latvijas tūrisma produkti starptautiskajā izstādē Vācijā [0] 

15.01.2013

Latvijas tūrisma produkti tiek piedāvāti starptautiskajā tūrisma patērētāju izstādē CMT Die Urlaub –Messe (Brīvdienu atpūta) Štutgartē. Tā ir lielākā patērētāju izstāde Eiropa, kuru ik gadu parasti apmeklē ap 200 000 klientu. Laikā no 12.-20. janvārim Latvijas kempingu asociācijas pārstāvji projekta ELRI-224 Enjoy the best ietvaros, sadarbībā ar Vācijas tūroperatoru Ebdein Reisen, kas piedāvā ceļojumus uz Baltijas valstīm jau 20 gadus, aicina izstādes apmeklētājus apceļot Latviju, Igauniju un St.Pēterburgu Krievijā, izmantojot kempingus un brīvdienu mājas laukos un pilsētās.

Jelgavai tuvojas Planēta  [0] 

15.01.2013

Starptautiskais ledus skulptūru festivāls, atdzīvinot Jelgavā Planētu „Ledus”, svinēs 15. dzimšanas dienu. Kā jau galaktiskā dzimšanas dienas ballītē - dažādi pārsteigumi, sešas uguņošanas, šovi, rekordliels skaits ledus skulptūru un pat ledus pirts. Ātrākajiem pasākuma apmeklētājiem – ieeja bez maksas.

Go blonde festivāls nākamgad notiks Jūrmalā [0] 

14.01.2013

Marika Ģederte: „Katru gadu blondīņu gājienam ir savs mērķis, šogad mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību neredzīgajiem bērniem, izveidojot TV audio pasakas un mācību materiālus bērniem. Mūsu organizācija aicina nepalikt vienaldzīgiem pret aktuālajām problēmām tepat mums blakus – pieaugošajai krūts vēža statistikai, trūcīgo skaitam, nežēlībai pret dzīvniekiem, pazudušajiem bērniem. Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet, ja katrs kaut nedaudz pieliks pūles, lai sakārtotu vidi sev apkārt un palīdzēs tiem, kuriem neklājas viegli, mēs paši kļūsim tikai labāki.

Vidzemei jauni svētvietu maršruti  [0] 

13.01.2013

Vidzemes plānošanas reģions kopā ar projekta “Senās kulta vietas - Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitāte” partneriem no Rīgas, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioniem, kā arī ārzemju partneriem no Zviedrijas un Igaunijas izveidojis divus svētvietu maršrutus Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā - “Vidzemes augstienes spēka vieta” un “Ziemeļvidzemes dabas svētvietu stāsti un nostāsti”.

Izmanto sniegotās ziemas dienas jaukai pastaigai Jaunmoku pils apkārtnē! [0] 

12.01.2013

Pils apmeklētājiem un viesiem piedāvājam sniega „čības”, ar kurām lieliski var pārvarēt dziļus sniegus un lielus attālumus.

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs izdod bukletu ”Ko darīt Rīgā?” janvārī – martā.... [0] 

10.01.2013

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) ir izveidojis un publicējis informatīvo materiālu ”Ko darīt Rīgā?” janvārī – martā. Tā mērķis ir atvieglot atpūtas plānošanu esošajiem un potenciālajiem Rīgas viesiem. Informatīvais materiāls papildināts ar aktualitātēm RTAB sadarbības pilsētās Jūrmalā un Siguldā.

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pulkstenis zvana biežāk [1] 

07.01.2013

No 2012.gada nogales Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pulkstenis zvana pēc jaunas kārtības. Ierasto divu reižu vietā šogad pulkstenis melodijas zvana piecas reizes dienā – pl. 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00.

Apbalvos labākos Ventspils ēdināšanas un izmitināšanas uzņēmumus   

04.01.2013

Trešdien, 9.janvārī, plkst. 17:00, Ventspils Livonijas ordeņu pilī notiks apvienotais konkursu „Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī 2012” un „Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī 2012” noslēguma pasākums.

Pēc ventiem tīko arī svētkos  

03.01.2013

Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīcā izvietotajā Ventu bankas filiālē pirmajā darbības mēnesī apkalpoti 74 cilvēki un izsniegti 14 130 venti.

Cēsīs tūrisma jomā aizvadītais gads bijis veiksmīgs [0] 

03.01.2013

Atskatoties uz 2012. gada veikumu jāatzīst, tas ir p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs bijis veiksmīgs un izdevies! Apmeklētājiem pilnībā atvērtas, ilgi gaidītās Jaunās pils telpas un ekspozīcija, kuru atzinīgi novērtējuši gan speciālisti, gan apmeklētāji. Apmeklētāju skaits ir pieaudzis un šogad sasniegta robeža - 80 tūkstoši apmeklētāju. Patiess prieks bija rudenī muzejā un pilī redzēt tik daudz skolniekus!

„Siguldas Minerālūdens” saņēmis Latvijas Diētas ārstu asociācijas novērtējumu [0] 

02.01.2013

SIA „Siguldas Minerālūdens” dabīgie minerālūdeņi „Sigulda” un „Turaida” ir saņēmuši Latvijas Diētas Ārstu asociācijas novērtējumu, kas veikts pamatojoties uz SIA „Latvijas Sertifikācijas centrs” laboratorijas testēšanas pārskatu datiem.

Rīgas dome aicina Jauno gadu sagaidīt 11. novembra krastmalā [0] 

28.12.2012

Rīgas domes aicina šogad pirmo reizi sagaidīt Jauno gadu 11. novembra krastmalā. Gadu mijas pasākums risināsies no 31. decembra plkst. 22.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs baudīt kultūras programmu ar mūziķu, dīdžeju un dejotāju priekšnesumiem, vērot svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus. Tirgotāji piedāvās tradicionālus gadu mijas ēdienus un dzērienus: būs štovēti kāposti, desiņas, zupa, šašliki, pelēkie zirņi ar speķi, cepta karpa, cūkgaļas cepetis, kartupeļi, pīrādziņi, smalkmaizītes, piparkūkas, saldumi, šokolāde, cukurvate, karstvīns, kafija, tēja, šampanietis. Varēs arī sasildīties pie ugunskuriem.

Piedalies konkursos, laimē balvas un saņem ekspertu padomus!   

21.12.2012

Gada baltākie svētki ir dāvanu un pārsteigumu laiks. Arī erotikas festivāls “Erots 2013”, gaidot savu piecpadsmito jubileju, vēlas iepriecināt erotikas cienītājus. Ikviens, kas sasniedzis pilngadību, ir aicināts piedalīties konkursos sociālajos tīklos un saņemt vērtīgas balvas. Tāpat “Erota 2013” mājaslapā www.erots.lv varēs uzzināt ekspertu viedokli un arī saņemt ekspertu padomus par dažādiem ar seksualitāti saistītiem jautājumiem.

Otrajos Ziemassvētkos Ziemas balle Brīvdabas muzejā [0] 

21.12.2012

Ziemassvētku izskaņā, trešdien, 26.decembrī, no plkst. 17.00 līdz 21.00 Brīvdabas muzejs aicina izbaudīt mierīgu vakaru ģimenes un draugu lokā, baudot gaismu rotaļas uz muzeja ēkām.

Ziemassvētku balle Livonijā [0] 

21.12.2012

Piektdien, 28.decembrī plkst. 18:00 Bauskas pils muzejā 15.gs. beigu - 16.gs. sākuma Melngalvju brālības Ziemassvētku tradīcijās ieturēta balle dāmām un kungiem. Lai piedalītos ballē apmeklētājiem līdzi jāņem sejas maska, ērtas dejošanas kurpes, sauja riekstu vai žāvētu augļu un labs garastāvoklis.

Dabas muzejam – 100 tūkstoši [0] 

20.12.2012

Latvijas Dabas muzejs trešdien, 19. decembrī, ir sagaidījis šā gada 100 000 apmeklētāju!

Jelgavā atklās publisko slidotavu [0] 

20.12.2012

Piektdien, 21. decembrī, pulksten 14 ar Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidotāju paraugdemonstrējumiem tiks atklāta pilsētas publiskā bezmaksas slidotava, kas izveidota aiz kultūras nama.

Izbaudi Ziemassvētku noskaņu Ogres un Ikšķiles novados! [0] 

19.12.2012

Šajā gaišajā un sniegotajā svētku laikā gan pilsētas iedzīvotājiem, gan tās viesiem tiek piedāvāti dažādi Ziemassvētkiem veltīti pasākumi. Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra aicina ikvienu izbaudīt Ogres un Ikšķiles novadu piedāvātas svētku aktivitātes un sajust Ziemassvētku siltumu savā sirdī.

Meklē Ziemassvētku dāvanu , ieskaties...! [0] 

17.12.2012

Brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls”
Centīsimies mazliet piemānīt ziemu, lai protas godu un ātrāk dod ceļu pavasarim: brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls” notiks 2013. gada 23. februārī. Patiesībā liela mānīšanās nesanāks, jo Meteņdiena, kad mūsu senči teica ardievas ziemai, jau būs aizvadīta.
 

Siguldas slēpošanas trases gatavas uzņemt slēpotājus [0] 

17.12.2012

Siguldā visas slēpošanas trases strādā ar pilnu jaudu. Ikviens ir aicināts baudīt ziemas priekus kalnu un distanču slēpošanas trasēs!

Jelgavai jauna dizaina šokopasts [0] 

17.12.2012

Jau iecienīto šokopastu (šokolādes pastkarti) ar Jelgavas ievērojamāko pilsētas vietu fotoattēliem papildina jauna dizaina šokolāde. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem nu ir iespēja iegādāties saldu suvenīru, kā vāku rotā šā gada novembrī atklātais, bet jau iemīļotais gājēju tilts pāri Driksas upei.

„Arī bērniem ir savi sapņi, palīdzēsim tos piepildīt” sarūpēsim bērniem nometni   

14.12.2012

Sabiedriskā labuma biedrība Reāls piedzīvojums aicina piedalīties organizētajā labdarības akcijā „Arī bērniem ir savi sapņi, palīdzēsim tos piepildīt”- sarūpēsim trūcīgajiem un maznodrošinātajiem bērniem vasaras nometni!

Brīvdabas muzejs aicina ieskandināt Ziemas saulgriežus [0] 

13.12.2012

Šo svētdien, 16.decembrī, Brīvdabas muzejs aicina ieskandināt Ziemas saulgriežus. Ziemas saulgriežus Brīvdabas muzejā ieskandināsim ar bluķa vilkšanu, dziesmām un dejām folkloras kopu vadībā, kā arī svētku tirdziņu.

Zelta nedēļas nogale Tukumā! Atklāj Latviju no jauna!  [0] 

12.12.2012

Pirms aptuveni 100 gadiem Tukumā bija tradīcija – pēdējo svētdienu pirms Ziemassvētkiem saukt par „Zelta svētdienu”. Tā ir viduslaiku tradīcija – pulcēties kopā svētdienā pirms Ziemassvētkiem un kopā gatavoties tiem. Savukārt Tukuma puses grāmatnieks Atis Freināts 20.gadsimta 30.gados popularizēja šo dienu, lai iepazīstinātu tukumniekus ar jaunākajām grāmatām. Šogad tukumnieki pārcēluši šo 4.Adventes „Zelta svētdienu” uz 3.Adventes nedēļas nogali un iesaka atvēlēt sev un ģimenei brīvu laiku, lai radītu īpašu svētku sajūtu pie mums - Tukumā.

Ziemas saulgriežu svētki Pokaiņos  

12.12.2012

22. decembrī plkst. 14.00 Pokaiņos tiks svinēti Ziemas saulgrieži. Piekopjot mūsu senču tradīcijas, svinības būs īsti latviskā garā.

Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojs sācis tirgot Eiropas Rallija Čempionāta 2.posma “Liepāja – Ventspils” skatītāja kartes [0] Video

12.12.2012

Liepājas Reģiona tūrisma informācijas birojs sācis skatītāja karšu (biļešu) tirdzniecību uz Eiropas Rallija Čempionāta 2013.gada sezonas 2.posmu, kas norisināsies Liepājā un tās apkārtnē no 1. līdz 3.februārim. Skatītāja karte sniedz iespēju apmeklēt visus Rallija “Liepāja-Ventspils“ ātrumposmus. Iegādājoties skatītāja karti, komplektā ietilpst kakla lenta, drošības instrukcija un rallija uzlīme automobilim. Skatītāja karte ieejai sacensību norises vietās būs derīga tikai kopā ar kakla lentu!

Tērvetes dabas parks gaida viesus [0] 

11.12.2012

Tērvetes dabas parks tērpies svētku rotā - apsnigušie koki, vāveres, stirniņas, meža skaņas un smaržas uzbur tuvojošos Ziemassvētku noskaņu.
Īpaši čakli kā katru gadu ir Tērvetes rūķi – taciņas iztīrītas, Rūķu māmiņa un tētis sastopami jaunajā Rūķu sētā.

TAVA konkursa „Jaunais tūrisma produkts 2012” rezultāti noskaidroti [0] 

11.12.2012

Rīgas Latviešu biedrības namā norisinājās tūrisma nozares gada nozīmīgākais pasākums „Latvijas Tūrisma forums 2012”, kurā tika apbalvoti Latvijas veiksmīgākie jauno tūrisma produktu veidotāji. Uzvarētāji tika noskaidroti trīs kategorijās, un katrā no tām balvas saņēma arī Tukuma puses tūrisma piedāvājumu veidotāji.

2013 gada sagaidīšana [0] 

09.12.2012

Viesu nams "Mežkalni"

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tūrisma sezonas noslēguma seminārā godina Liepājas un apkārtējo novadu tūrisma uzņēmējus  

07.12.2012

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju un Tūrisma Attīstības Valsts aģentūru (TAVA) 6.decembrī rīkoja Liepājas un apkārtnes tūrisma nozares darbiniekiem.

Cēsu TIC saņem Q-Latvia tūrisma kvalitātes sertifikātu [0] 

07.12.2012

Tūrisma attīstības valsts aģentūra(TAVA) ir piešķīrusi Latvijas tūrisma kvalitātes sertifikātu „Q-Latvia” Cēsu pils apmeklētāju un tūrisma informācijas centram.

Aicina baudīt ziemas priekus Dobelē kopā ar dižajiem sniegavīriem. [0] 

06.12.2012

Dobele ir Latvijā vienīgā vieta, kur jau trešo gadu pilsētas laukumos var satikties ar augumā varenajiem, savdabīgajiem sniegavīriem.

Ziemassvētku laika piedāvājums skolēniem Turaidas muzejrezervātā  [0] 

05.12.2012

Dabā ir iestājies klusums un miers, un ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Turaidas muzejrezervāts aicina skolēnu klases kopā ar skolotājām sajust patīkamas Ziemassvētku noskaņas, decembrī piedaloties izglītojošās programmas „Ziemassvētki Turaidas muižā” un „Ziemassvētkos ciemos pie Turaidas fogta”.

Liepājas viesu nams „Seven Sisters” saņem Kurzemes Tūrisma asociācijas balvu „Lielais Jēkabs” [0] 

03.12.2012

Piektdien, 30.novembrī, Kuldīgā notika Kurzemes Tūrisma asociācijas rīkotā Gada balle, kurā apbalvojumus saņēma Kurzemes labākie tūrisma uzņēmēji 8 nominācijās. Uz liepāju atceļoja balva „Lielais Jēkabs” nominācijā „Tūrisma dižā mājas lapa Kurzemē 2012”. To saņēma viesu nama „Seven Sisters” saimniece Inga Feldmane.

Ventspilingu pie Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīcas izveidoja vairāk ap 200 cilvēku [0] 

30.11.2012

Uz kolektīvu ventpilinga veidošanu piektdien, 30.novembrī, stāvlaukumā pie Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīcas sanāca ap 200 cilvēku.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!